Ce antivirus imi recomandati pentru a ma proteja de virusi ?

Jumper

Member
Registered
Banned
Buna ziua!
Sunt indecis , am un antivirus -AVAST(versiunea free) de care nu prea sunt multumit..Ce antivirus imi recomandati ?As dori sa fie unul eficient,usor de instalat si in limba romana,deoarece am probleme cu PC-UL meu...
De asemenea,mi-am instalat si un Adblocker care sa previna asa ceva.
Multumesc anticipat.
 
Buna ziua!
Sunt indecis , am un antivirus -AVAST(versiunea free) de care nu prea sunt multumit..Ce antivirus imi recomandati ?As dori sa fie unul eficient,usor de instalat si in limba romana,deoarece am probleme cu PC-UL meu...
De asemenea,mi-am instalat si un Adblocker care sa previna asa ceva.
Multumesc anticipat.
AVG free , e destul de bun chiar si pentru versiunea FREE.
 
Eu folosesc de foarteeeee multi ani combinatia urmatoare:
AVG Free + SpyBot+ Mallwarebyte
Nu am probleme, plus sunt atent la ce instalez in calculator.
 
Bitdefender Antivirus Free Edition este foarte usor de configurat, interfata o are in limba romana, nu consuma multe resurse si ofera o detectie superioara recunoscuta la nivel mondial.
 
Chear nu sti dece nu iti place Avast eu il am premium de un an si is face treaba.
Personal iti recomand Norton Sau Avast
 
Norton Sau Avast
Personal nu inteleg cum aceste doua au ajuns asa populare cand nu fac mai nimic. Recomand asa ca test, cei care folosesc aceste antivirusuri, sa le dezinstaleze si apoi sa instaleze avg sau Bitdefender si veti avea o surpriza mare.
 
Free :bitdefender ori plata:kaspersky recomand.adblocku nu te. Va scapa de toate reclamele.anumite popuri pacalesc adblock si anumite reclame pe banner
 
Ultima editare:
Personal nu inteleg cum aceste doua au ajuns asa populare cand nu fac mai nimic.
Am folosit inainte avg nod 36 (premium) si dupa in timp tot ajungeam cu pc virusat.
Iti zici din experenta ,, iar de cand folosesc Norton dupa care am trecut la Avast am 3 ani de cand nu mai trebui sa il duc la ,,curatat".
Oricum fiecare decide ce foloseste eu doar am recomandat daca vrea sa-l incerce e bine daca nu eu nu am de castigat oricum nimic
 
Buna ziua!
Sunt indecis , am un antivirus -AVAST(versiunea free) de care nu prea sunt multumit..Ce antivirus imi recomandati ?As dori sa fie unul eficient,usor de instalat si in limba romana,deoarece am probleme cu PC-UL meu...
De asemenea,mi-am instalat si un Adblocker care sa previna asa ceva.
Multumesc anticipat.
Scoate mufa de internet din calculator, pui pe ea un prezervativ, după care o bagi înapoi în calculator, așa scapi de viruși..

PS niciodată nu vei fii protezat de virusi
 
Loading...
Back
Sus