Ce ai alege: o prostituata sau o virgină???

Ade

Active Member
Registered
Full Member
nu cred ca ti-ar prea place sa stai cu o prostituata...(vorba aia isi baga toti ---- in ea) bine inteles dupa nu mai e asa..dar totusi ...
Dar daca nu te intereseaza acest lucru eu as alegeo pe care imi satisface aspectul vizual mai mult..si desigur cea care are un comportament mai ok

MarianVIP

Active Member
Registered
Full Member
E aiurea intrebarea :) Eu am ales femeia cu care ma inteleg, ma completez si tragem in aceasi directie impreuna! Pana la urma nu conteaza trecutul unei persoane pe care o alegi sa iti devina jumatate din viata! Acum sa ma scuzati la limbaj insa la noi in Romania mentalitatea oamenilor e limitata rau de tot... Am vazut ca si fetele ce fac videochat sunt etichetate curve, panarame, parasute si saracele nici nu au contact sexual cu persoane straine. Nu vreau sa intru prea mult in amanunte, insa daca s-ar vedea in Romania femeile rupte de bete prin cluburi, ar exploda tara de curve, panarame si prostituate :)

GoldMember

VIP Club
Registered
Full Member
VIP Club
Clar prostituata. Din moment ce pui intrebarea in acest fel, se refera la partea sexuala a relatiei. Cu o virgina trebuie sa o iei de la zero, sa o inveti ce sa faca. Pentru unii poate fi mai fain cu o virgina, doar pentru ca e o fantezie, dar pentru "long term" nu e ciorba buna. Pe partea celalta o prostituata chiar daca a prins de toate pentru toti, are experienta, stie ce si cum sa faca. Pentru unii e clar ca sunt dezgustati sa se insoare cu o prostituata, dar in schimb se duc la ele (hehe) ... Barbatii nu se gandesc ca si ei la randul lor au trecut prin alte paturi ca si prostituatele. Intrebarea e si vice versa pentru femei, imi imaginez ca toate ar alege un gigolo care sa le intoarca pe toate partile decat un virgin care sa nu stie ce sa faca.
PAREREA MEA.

EDIT: am avut o relatie de 3 ani cu o virgina, o relatie frumoasa si sincera, si intotdeauna mi-a tot spus ca era curioasa cum ar fi cu altcineva, o alta experienta, pentru ca ce avea cu mine nu avea termen de comparatie. Ne-am despartit din cu totul alte motive dar vreau sa zic ca am trecut prin asa ceva, si stiu de ce clar as alege prostituata...

Ultima editare:

Reclama

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Loading...
Sus