Cerere Caut un job (orice)

Renk0

Member
Registered
Banned
Fac aproape orice , site-uri in wordpress scriu articolo si orice altceva lasati-mi informati aici sau contact skype: leviberlin2
 
Pai eu vreau sa-mi dati voi informati cu un job si eu va ajut nu am ce informati sa scriu : \ Pretul depinde de la job la job
 
Joburi care ar avea lumea nevoie.

1. scriere articole pe diverse site-uri 2-5 pe zi timp de 30 zile
2. postare de anunturi pe site-urile de anunturi online
3. postare de filme online
4. sa scrii recenzii la diverse produse sau firme
5. postarea de comentarii pe diverese bloguri. Aici esti platit la comentariile aprobate
6. site wordpress toata lumea stie sa faca. Ce aduci tu extra la un astfel de site? Stii sa faci theme, plugin, modificari custom, etc?

Acum poti posta un pret la fiecare. Nu uita ca sa prezicezi pretul per bulk/volum si nu pe fiecare in marte.
 
Scriu articole pe diverse site-uri pret: 100 cuvinte 0.5 $ , postez filme , pret: 0.1$ per film postat
scriu recenzi la diverse produse [stabilim noi un pret]
postez comentari pe diferite bloguri [ stabilim un pret]
Va ajut cu niste nise foarte bune !! aici pretul o sa fie putin mai scump
Vand Conturi yahoo/outlook pret: 0.05 $ pe cont
vand conturi gmail 0.2$ pe cont
Vand si un cont gokano cu 370 GN Pret: 5 $ site: www.gokano.com este un site cu premi ....
 
Buna ziua !
Cine are site de filme / seriale online si are nevoie de ajutor, pot sa urc cu / fara subtitle, seriale / filme. Seraiele dimineata cele fara rosubbed iar cand vor fi traduse se va adauga si subul. Filme la fel, depinde de versiune, daca e nevoie si sincronizez.
Pretul, nu stiu, e la alegerea celui care doreste sa colaboram.
 
Scriu articole pe diverse site-uri pret:
Treaba asta mai bine o lasi celor care stiu sa scrie. Poate sunt eu de moda veche, dar mie imi imi place ca articolele pe care le citesc sa fie cat mai corecte. Altfel nu imi inspira incredere. Disclaimer: nu sunt hater, se poate vedea in toate comentariile mele de pe forum. Nu ma trezesc comentand cu replici "ai ucis limba romana" sau altele. Doar ca nu mi se pare okay sa te oferi sa scrii articole daca stii ca nu stapanesti limba romana, sau macar sa precizezi ca articolele pot contine unele greseli.
 
Loading...
Back
Sus