Caut site-uri RO pentru advertising

Eduard E

Active Member
Registered
Banned
Am nevoie pentru un client de site-uri RO (trafic ro) in vederea plasarii de bannere.Totul e legit, atat ca traficul trebuie sa fie mare si pozitionarea pe pagina cat mai vizibil, above the fold sau in jurul intereselor, evident. Daca aveti un spatiu disponibil, gen wide banner sau in sidebar (whatever, stiti voi ce si cum) si aveti trafic ro, lasati-mi un mesaj privat cu skype-ul dvs (necesar), un pret pe bannere(pozitie, dimenziune etc), si eventual un last 30days analytics pe site-ul respectiv. Pot garanta pt. seriozitatea clientului.
Cei care aveti enorm de multe vizualizari, daca e vorba de conversie se poate vorbi si de bonus, dar asta daca totul e ok.
Inca o data, PM, nu lasati date personale aici, public.

Stima.
 
Am nevoie pentru un client de site-uri RO (trafic ro) in vederea plasarii de bannere.Totul e legit, atat ca traficul trebuie sa fie mare si pozitionarea pe pagina cat mai vizibil, above the fold sau in jurul intereselor, evident. Daca aveti un spatiu disponibil, gen wide banner sau in sidebar (whatever, stiti voi ce si cum) si aveti trafic ro, lasati-mi un mesaj privat cu skype-ul dvs (necesar), un pret pe bannere(pozitie, dimenziune etc), si eventual un last 30days analytics pe site-ul respectiv. Pot garanta pt. seriozitatea clientului.
Cei care aveti enorm de multe vizualizari, daca e vorba de conversie se poate vorbi si de bonus, dar asta daca totul e ok.
Inca o data, PM, nu lasati date personale aici, public.

Stima.
Recomand colaborarea cu clientul domnului Eduard .
Raspuns promt , plata foarte rapida .
Se poate vedea un banner pe site-ul meu .
 
Se poate da TC & Trash it, se pare ca se vrea a fi o teapa romaneasca. Scuze celor care au pierdut timp cu acest client prin mine.
Prost inceput pentru respectiva firma . Daca asa se va comporta si cu eventualii clienti , ii prevad un faliment inainte de a incepe .
 
Prost inceput pentru respectiva firma . Daca asa se va comporta si cu eventualii clienti , ii prevad un faliment inainte de a incepe .
Se construieste un topic pe aceasta tema, daca ne lasa @AlexH sa-i facem o reclama "buna", cu totii, colectiv, avem cate ceva de spus si de adaugat, public. Eu tind sa cred ca doreste ca firma lui sa existe. cu toate cele 15.000 de premii primite in SEO si alte baliverne. DAR, ce a facut el nu se face, deci, cu acordul lui @AlexH as dori sa deschidem un topic gen "hai sa nu" ...
 
cu acordul lui @AlexH as dori sa deschidem un topic gen "hai sa nu" ...
Se poate deschide topic fara probleme. De asta exista cele doua categorii BlackList pentru a face afacerile online mai curate, usoare si ne feri de eventuali escroci.
 
Loading...
Back
Sus