Caut programator

krystann

Member
Registered
Full Member
Salut,
Periodic am tot felul de proiecte pentru un programator si duc o lipsa serioasa de cineva care sa se tina de treaba si sa fie serios.
In momentul de fata, am nevoie pentru un site wordpress. Practic site-ul a fost creat (am rupt colaborarea cu cel care l-a facut deoarece nu l-a terminat) dar mai am niste chestii de modificat, din ce imi dau eu seama, ceva simplu. Numarul lor ajunge pana la maxim 10 taskuri, dar simple.

Aceasta colaborare se poate transforma intr-un job full-time curand. Plata se va face la proiect.
Cei interesati, va rog sa imi lasati un mesaj privat cu un portofoliu si o adresa de mail. Multumesc
 
Am colaborat cu WPMT. Urmeaza sa ii fac plata si sa ii mai dau de lucru perioada urmatoare, recomand!
 
Salut, daca vrei ma poti contacta pe mine am lucrat cu: Lakshabay, Invatel, Night Queen, Alliance-Homes, pentru un angajat de la "LetBritain" da-i un search pe google, o sa gasesti aceste firme. De asemenea, am experienta cu scrapere si multe alte tipuri de scripturi. Iti pot lasa link si cu alte locuri unde activez ca aici sunt relativ nou deci nu am review-uri.
Skype: [email protected]
 
Loading...
Back
Sus