Caut persoane sa posteze pe site adult

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Caut 2-3 persoane care sa posteze pe un site adult. Mai exact persoana respectiva trebuie doar sa puna :
TITLU ( in romana )
Sa isi Selecteze Useru si sa dea Publicare.
ATASEZ poza de mai jos pentru a vedea despre ce e vorba.

postare.png


Pentru o astefel de postare ofer 0,01 E. E treaba de 5 secunde/ film.
 
Salut. daca mai doresti om, te pot ajuta, insa pretul ii cam putin...
 
Salut. daca mai doresti om, te pot ajuta, insa pretul ii cam putin...
Eu nu cred ca e putin tinand cont ca trebuie facut doar atata. Daca as gasi asa ceva de lucru la 0.10 E pe postare m-as lasa de tot din ce fac. Dar bineinateles ca nu o sa gasesc asa ceva nicaieri.
Daca doresti trimite-mi un Pm.
Ps: Pentru o treaba care dureaza 5-10 secunde nu cred ca ai sa gasesti in alta parte mai bine.
 
Sunt destul de linistit, dar lasa anunturile, ca nu se baga nimeni sa faca munca voluntara.


Nici nu am sa platesc zeci de € pentru un amarat de titlu. E vb de doar un titlu nu de postat embed, taguri, descriere etc. Si eu as vrea sa ma plateasca cu 10 € 5 filme dar....
 
Daca spunea ofer 1$ pentru editarea a 100 titluri nimeni nu mai spunea nimic.
Oferta este foarte buna pentru cineva care nu are ce face, care isi pierde timpul pe facebook sau alte site-uri.
Hai sa nu transformam acest forum in arenaweb sau seopedia unde nu poti spune nimic ca se gaseste cineva sa te corecteze si la final nu primesti ajutor.
Va place oferta, atunci aplicati, daca nu va place, treceti mai departe.
@cnusi are job, cateva site-uri online si tot cauta ceva pentru a mari veniturile. Ca este 1$ sau 100, la sfarsit de luna cand le aduni pe toate se face o suma frumoasa.
 
Oferta nu mai este valabila. In curand o sa fie din nou si sunt prioritatri cei care mi-au trimis PM.
 
Loading...
Back
Sus