JOB Caut persoane care sa ma ajute cu vanzarea de conturi Netflix.

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Salutare.
Caut persoane care sa ma ajute cu vanzarea de conturi Netflix.
Pentru fiecare client adus care cumpara un cont Netflix , veti primi 2.€ Paypal.
Bani ii veti primi dupa ce persoana recomandata de voi a cumparat contul.
Mai multe persoane aduse..mai multi bani.


Mai multe detali despre conturile Netflix , gasiti aici: http://www.roforum.net/threads/vand-cont-netflix-hd.6056/

Daca aveti intrebari PM .


 
Ultima editare:
Mă refer pentru clienți, că noi ne descurcăm cumva. Mulți care se uită sunt tot tineri, și nu prea au ei paypal și conturi la bănci. Cel puțin cunoscuții mei sunt tot tineri care se uită, restul nu prea au timp sau nu sunt interesați de seriale.
 
Mă refer pentru clienți, că noi ne descurcăm cumva. Mulți care se uită sunt tot tineri, și nu prea au ei paypal și conturi la bănci. Cel puțin cunoscuții mei sunt tot tineri care se uită, restul nu prea au timp sau nu sunt interesați de seriale.
Pai...nu trebuie sa ai cont bancar ..ca sa poti trimite bani. Se duc frumos la banca si : " Vreau sa trimit suma de ..in contu X" si gata.
Altfel..daca nu au cont bancar nu vad cum...doar sa vina la mine la usa cu "cash" ..banu jos. :D:D

Este o alta metoda?
 
Care e pretul pentru contul de netflix? Si pe ce perioada?
Oferi alt cont daca il baneaza cumva pe precedentul?
Pe ce tara sunt facute conturile? Cate persoane impart acelasi cont?
 
Ultima editare:
Care e pretul pentru contul de netflix? 10 euro HD / 15 euro UHD
Si pe ce perioada? 1 An.
Oferi alt cont daca il baneaza cumva pe precedentul? Orice problema va avea contul..il voi schimba in secunda doi.
Pe ce tara sunt facute conturile? Cate persoane impart acelasi cont?
Nu pot sa iti zic o tara anume...in general sunt Europa. O singura persoana.
La toate conturile oferite de mine ,..se poate seta limba ....in ce limba doriti voi + se poate crea un nou cont de profil fara nici o problema.
 
Loading...
Back
Sus