Caut job content writer

Cosminb

Member
Registered
Banned
Scriu articole în orice domeniu online.
Acest anunţ este oferit celor ce:
  • Vor articole scrise corect gramatical şi calitate majoră.
  • Au nevoie zilnică de conţinut unic.
  • Nu au inspiraţie.
  • Nu au destul timp.
  • Sunt supăraţi pe acele articole fără cititori.
  • Caută pe cineva pentru o colaborare de cea mai lungă durată.
Câteva motive pentru a mă alege:
  • Am experienţă în content writing.
  • Majoritatea persoanelor ce au apelat au fost mulţumite.
  • Livrez articole în cel mai scurt timp posibil.
  • Cunoştinţe în Wordpress. (ceea ce înseamnă că pot scrie pe site-ul tău)
  • Accept plata atât paypal cât şi pin paysafecard.
  • Articolele scrise sunt 95% originale (Deoarece nimic din tot ce se găseşte online nu este propriu, practic fiecare furăm ideea cuiva)
  • Scriu articole în orice nişă.
  • Scriu articole seo.
  • Ofer un preţ cât mai accesibil.


  1. Nu pot lăsa un preţ de plecare deoarece întotdeauna a fost comentat de cel puţin o persoană, nu-mi pierd timpul în a scrie articole şi da, este o pasiune, dar nu pot scrie articole pentru cineva ce nu-mi oferă nimic sau ceea ce îmi oferă este egal cu 0.
  2. Pentru cei ce sunt interesaţi, pentru a nu lăsa diferite surse unde am scris şi scriu articole, la achiziţionarea unui/unor articol/e ofer un articol gratis.(înâinte de plată)
 
Ultima editare:
La ce are nevoie colegul de mai sus nu poti taxa cum o faci tu CosminB pentru ca asta ar insemna sa iti plateasca aproximativ 10.000 euro asa lejer.
La astfel de complete unde ai, 500-1000 de articole cum are colegul, se face un pret prestabilit exemplu: 150 euro
De aceea sa umplut internetul de content-writeri pentru ca aveti impresia ca cineva chiar va plateste sume de genu si va ganditi ca o sa gasiti suficienti prosti si faceti usor 200 de euro pe zi scriind articole... dar defapt scrieti pe bani 5 articole pe luna si restul pentru voi free.
Dar nu mai vine angajez un student de la facultatea de jurnalism , ii ofer 1500 ron salariu si scrie 10.000 articole intr-o luna ? si profesional ;)
Mai ganditi-va cand cereti preturile astea.
 
La ce are nevoie colegul de mai sus nu poti taxa cum o faci tu CosminB pentru ca asta ar insemna sa iti plateasca aproximativ 10.000 euro asa lejer.
La astfel de complete unde ai, 500-1000 de articole cum are colegul, se face un pret prestabilit exemplu: 150 euro
De aceea sa umplut internetul de content-writeri pentru ca aveti impresia ca cineva chiar va plateste sume de genu si va ganditi ca o sa gasiti suficienti prosti si faceti usor 200 de euro pe zi scriind articole... dar defapt scrieti pe bani 5 articole pe luna si restul pentru voi free.
Dar nu mai vine angajez un student de la facultatea de jurnalism , ii ofer 1500 ron salariu si scrie 10.000 articole intr-o luna ? si profesional ;)
Mai ganditi-va cand cereti preturile astea.
Şi care este legătura ta în ceea ce fac eu ? Ai un job ? Vezi-ţi de job-ul tău şi lasă-i pe ceilalţi să facă ce ştiu ei mai bine. Cine nu te opreşte să o faci şi tu? Daci ai timp, eşti invitat să faci şi tu aceeaşti chestie. Vrei conţinut unic şi bun, plăteşti! Dacă ai nevoie 300 articole pe aceeaşi nisă probabil preţul va fi unul rotund pentru că ştiu despre ce este vorba, dar dacă mă pui să-ţi fac 300 articole pe nise diferite atunci normal că timpul pierdut în găsirea informaţiilor se taxează. Tu eşti unul dintre cei ce vor tot pentru 5 lei?
 
Ultima editare:
La ce are nevoie colegul de mai sus nu poti taxa cum o faci tu CosminB pentru ca asta ar insemna sa iti plateasca aproximativ 10.000 euro asa lejer.
La astfel de complete unde ai, 500-1000 de articole cum are colegul, se face un pret prestabilit exemplu: 150 euro
De aceea sa umplut internetul de content-writeri pentru ca aveti impresia ca cineva chiar va plateste sume de genu si va ganditi ca o sa gasiti suficienti prosti si faceti usor 200 de euro pe zi scriind articole... dar defapt scrieti pe bani 5 articole pe luna si restul pentru voi free.
Dar nu mai vine angajez un student de la facultatea de jurnalism , ii ofer 1500 ron salariu si scrie 10.000 articole intr-o luna ? si profesional ;)
Mai ganditi-va cand cereti preturile astea.
Fiecare își alege prețul cum dorește !
Nu suntem indieni...
Articole se scriu greu,cam 300-500 cuvinte pe ora cu tot cu informatiile pe care trebuie să le găsim.
1 ora este egal cu 300 cuvinte...
Ti'se pare mult 4-8 lei pe oră ???
In alte țari inlocuim leii cu euro.
Dacă tu livrezi 10.000 de articole pe lună,vorbești cu mine si te inscriem in cartea recordurilor...
Pană atunci sa ne abținem de a ruina afacerea colegului !!!
 
Ultima editare:
Fiecare își alege prețul cum dorește !
suntem indieni...
Articole se scriu greu,cam 300-500 cuvinte pe ora cu tot cu informatiile pe care trebuie să le găsim.
1 ora este egal cu 300 cuvinte...
Ti'se pare mult 4-8 lei pe oră ???
In alte țari inlocuim leii cu euro.
Dacă tu livrezi 10.000 de articole pe lună,vorbești cu mine si te inscriem in cartea recordurilor...
Pană atunci sa ne abținem de a ruina afacerea colegului !!!
El este unul dintre cei ce vor site-uri în top 10 fără a investi.
 
Retineti un lucru:
Este o cererea de job si fiecare isi poate da cu parerea. Vrei sa vinzi acest serviciu atunci posteaza la sectiunea vand articole.
La fel recomand sa cititi topicurile mele dedicate pe aceasta tema.
 
@Cosminb cu posibilitatea de a imi fura un warn iti spun asa: Da am site-uri in top 10 , prefer indieni, in tarile alea cu lei in loc de euro este fix aceasi treaba.
1 ora cand cautati informatii ? ( Iti spun eu 99% din strategie , se cauta in articol la fel se citeste si se da o abordare diferita gen: Ana are mere si mere are ana daca intelegi aluzia. v-am pupat
 
@Cosminb cu posibilitatea de a imi fura un warn iti spun asa: Da am site-uri in top 10 , prefer indieni, in tarile alea cu lei in loc de euro este fix aceasi treaba.
1 ora cand cautati informatii ? ( Iti spun eu 99% din strategie , se cauta in articol la fel se citeste si se da o abordare diferita gen: Ana are mere si mere are ana daca intelegi aluzia. v-am pupat
Dragul meu, aici la mine în italia se foloseşte Euro pentru aluzia ta în locurile nepotrivite. Te invit să îmi scrii şi mie articole dacă ai preţuri nulle.
 
La ce are nevoie colegul de mai sus nu poti taxa cum o faci tu CosminB pentru ca asta ar insemna sa iti plateasca aproximativ 10.000 euro asa lejer.
La astfel de complete unde ai, 500-1000 de articole cum are colegul, se face un pret prestabilit exemplu: 150 euro
De aceea sa umplut internetul de content-writeri pentru ca aveti impresia ca cineva chiar va plateste sume de genu si va ganditi ca o sa gasiti suficienti prosti si faceti usor 200 de euro pe zi scriind articole... dar defapt scrieti pe bani 5 articole pe luna si restul pentru voi free.
Dar nu mai vine angajez un student de la facultatea de jurnalism , ii ofer 1500 ron salariu si scrie 10.000 articole intr-o luna ? si profesional ;)
Mai ganditi-va cand cereti preturile astea.

Vezi tu, Internetul o fi plin de persoane care cauta un astfel de job, insa personal, nu as plati niciodata un writer care scrie "sa umplut" sau "defapt". Pe de alta parte, as avea nevoie si eu de un writer robot care sa scrie 10000 de articole/luna. Unde il gasesc?
 
Vezi tu, Internetul o fi plin de persoane care cauta un astfel de job, insa personal, nu as plati niciodata un writer care scrie "sa umplut" sau "defapt". Pe de alta parte, as avea nevoie si eu de un writer robot care sa scrie 10000 de articole/luna. Unde il gasesc?
Persoanele cu care incerci sa , ai o conversatie in acest topic ..sunt banate de pe acest forum.
Cel mai bine ar fi sa deschizi un topic nou..cu cea ce doresti ....ce te doare...ce vinzi...ce cumperi..ce oferi...etc etc
 
Persoanele cu care incerci sa , ai o conversatie in acest topic ..sunt banate de pe acest forum.
Cel mai bine ar fi sa deschizi un topic nou..cu cea ce doresti ....ce te doare...ce vinzi...ce cumperi..ce oferi...etc etc
Uite ca nu am observat. De-abia am deschis cont si nu am fost foarte atenta. Dar multumesc pentru sfaturi.
 
Loading...
Back
Sus