Caut/angajez content writer

krystann

Member
Registered
Full Member
Salut,

Perioada aceasta am tot mai mult de munca pe partea de creare articole si nu mai fac fata, deoarece eu ma ocup mai mult de ppc. Desi momentan nu exista un numar fix de articole sau texte pe care sa le asigur pe saptamana, pe viitor sigur vor fi multe daca totul decurge cum trebuie si persoana in cauza e serioasa.

Dupa un timp, o pot angaja sa lucreze de acasa, dar am nevoie de o dovada ca se tine de treaba. Articolele nu sunt grele deloc, informative de pe diferite domenii si cu dimensiuni diferite, predominant la 350 cuvinte.

Chiar daca nu ai multa experienta nu e problema, o sa te ajut sa inveti, dar vreau sa te straduiesti si sa imi respecti cerintele si sa intelegi ca la inceput nu e usor, dar cu siguranta pe termen lung ai multe beneficii.
Plata va incepe de la 2 lei/100 cuvinte in functie de dificultate, calitate si analiza poate urca mult mai mult. Se va face in doua transe/luna.
Dommniul articolelor e diferit, nu avem neaparat un anumit tipar de clienti, insa ca si idee de baza, casa, gradina, fashion si it sunt nisele predominante insa pot fi mult mai variate.

Pentru cei interesati, pm!

Am inceput o colaborare si cu Anca, deci daca aveti alte recomandari le astept!
Thx
 
Ultima editare:
Am nevoie in continuare de un writer serios cel putin, in principal pe limba romana, dar daca se descurca sigur gasesc sa ii dau si pe limba engleza.
Plata variaza in functie de comanda/limba/dificultate.
Cei intereati, pm.
 
Am nevoie in continuare de un writer serios cel putin, in principal pe limba romana, dar daca se descurca sigur gasesc sa ii dau si pe limba engleza.
Plata variaza in functie de comanda/limba/dificultate.
Cei intereati, pm.
Salut!
Momentan programul meu este limitat la 30 - 50 de minute online pe zi... Nu mi-aș dori să te încurc.. Dacă dorești un writer, după data de 28 Ianurie 2018, lasă-mi un PM...Doar dacă ai nevoie..
 
Salutare! Te pot ajuta si eu cu scrisul de articole in romana si engleza daca mai e nevoie! :) imi place sa scriu, si am timp liber. Nu lucrez, sunt in concediu de crestere a copilului.
 
Salutare caut si eu content writer, nisa Tech (stiri it) /Divertisment (filme, seriale, jocuri), as dori un pret decent pentur inceput pentru ca nu am bugete mari pentru acest lucru, insa vor creste cu timpul.

Astept PM! Multumesc!
 
Loading...
Back
Sus