Cateva pareri, doua site-uri

sorin1812

Member
Registered
Full Member
Salutari roforum,

Detin doua site-uri: suntreduceri.online si invitatiifilelist.top probabil ati observat semnatura mea si sunt convins ca le-ati accesat pentru a vedea despre ce este vorba chiar daca numele domeniilor sunt descriptive.
M-ar interesa sa aflu pareri despre tema, continut (nu am prea mult) si daca as putea sa strang public numeros pe viitor.
Multumesc!
 
1. termina site-urile si apoi ne putem da cu parerea.
2. folosid sh.st nu te va ajuta cu nimic
3. schimba tema la amundoua
4. ......
1. Site-urile nu am cum sa le termin sau macar spuneti-mi la ce v-ati referit.
2. Despre ce este vorba?
3. Sunt multumit de ele, nu sunt pline de erori!
4. ?
 
1. Site-urile nu am cum sa le termin sau macar spuneti-mi la ce v-ati referit.
Ala cu filelist are doua posturi.
La camasa ieftina primesc aceasta eroare
Cod:
Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home/suntredu/public_html/wp-content/themes/colormag/inc/functions.php on line 310
2. Despre ce este vorba?
Daca ai link de afiliere cu sh vei pierde un posibil comision pentru 0.000001$ cat primesti pentru vizita respectiva. Toata lumea fuge de asa ceva.
3. Sunt multumit de ele, nu sunt pline de erori!
Cel de reducere are prea mult alb si nu arata profesional. Nu vei reusi sa prinzi ceva comisioane cu aceasta.
Cel cu invitatiifilelist ce treaba are cu bani online sau ce mai este pe acolo. Thema arata destul de naspa.

Este doar o parere personala si daca tie iti place asa cum este, atunci poti continua fara probleme. :D
 
La camasa ieftina primesc aceasta eroare
Cod:
Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home/suntredu/public_html/wp-content/themes/colormag/inc/functions.php on line 310
Incerc sa-i fac ceva temei.

Daca ai link de afiliere cu sh vei pierde un posibil comision pentru 0.000001$ cat primesti pentru vizita respectiva. Toata lumea fuge de asa ceva.
Nu stiam, o sa iau o decizie in legatura cu acest aspect.

Cel de reducere are prea mult alb si nu arata profesional. Nu vei reusi sa prinzi ceva comisioane cu aceasta.
Pot sa-i pun un background, dar inca nu m-am gandit la unul.

Cel cu invitatiifilelist ce treaba are cu bani online sau ce mai este pe acolo. Thema arata destul de naspa.
As vrea sa mai pun diferite articole utile, dar deocamdata m-am gandit la bani online.
Tema o voi schimba, dar pentru moment o las pe aceasta.

Este doar o parere personala si daca tie iti place asa cum este, atunci poti continua fara probleme. :D

Multumesc mult, voi tine cont de ea!
 
Daca de la inceput faci unele greseli ... prea multe trimeteri (pagini deschise) nu stiu nu-mi place atrage oameni apoi te gandesti daca poti face si bani ..
 
La invitatii... logo-ul se vede ca e rezolutie mica si e intins :p... Se cam vede pixelat.. La reduceri, prima postare cu iphone 7 este prea mare.. ma gandesc ca acolo se termina pagina, nu imi vine sa mai dau scroll (pe pc... pe mobile e mai ok). In schimb pe mobile nu imi place ca meniul se deschide din dreapta, iar in stanga mai ai un semn de meniu care nu face nimic cand se da tap pe el. Adfly face redirect la pagina ta.. si trebuie sa dau "sari peste" sa ajung la inapoi.. Nu stiu cati ar face asta... Incercarea prematura de a monetiza ucide site-ul de la inceput... Scopul nu trebuie sa fie de a castiga bani cu site-ul. In primul rand trebuie sa fie cat mai user friendly... dupa ce devine cunoscut si ai vizite se monetizeaza. Parerea mea (neavizata)
 
Daca de la inceput faci unele greseli ... prea multe trimeteri (pagini deschise) nu stiu nu-mi place atrage oameni apoi te gandesti daca poti face si bani ..

Multumesc de parere!

La invitatii... logo-ul se vede ca e rezolutie mica si e intins :p... Se cam vede pixelat.. La reduceri, prima postare cu iphone 7 este prea mare.. ma gandesc ca acolo se termina pagina, nu imi vine sa mai dau scroll (pe pc... pe mobile e mai ok). In schimb pe mobile nu imi place ca meniul se deschide din dreapta, iar in stanga mai ai un semn de meniu care nu face nimic cand se da tap pe el. Adfly face redirect la pagina ta.. si trebuie sa dau "sari peste" sa ajung la inapoi.. Nu stiu cati ar face asta... Incercarea prematura de a monetiza ucide site-ul de la inceput... Scopul nu trebuie sa fie de a castiga bani cu site-ul. In primul rand trebuie sa fie cat mai user friendly... dupa ce devine cunoscut si ai vizite se monetizeaza. Parerea mea (neavizata)
Invitatiifilelist pe viitor o sa renunt la el, l-am platit pe un an si dupa expirarea domeniului as vrea sa renunt. Ma bucur totusi ca am reusit sa ajut cateva persoane cu un cont si voi face acest lucru timp de un an.
Acum va voi raspunde si la parerile legate de suntreduceri. Voi scoate imaginea reprezentativa a articolului de pe Prima pagina si voi lasa numai imaginea din interiorul articolului. Pe versiunea mobila mai sunt mici retusuri de facut si aici ma refer si la semnul meniului care nu functioneaza. Cat despre redirect, voi scoate codul celor de la adfly.

Multumesc pentru pareri!
 
Loading...
Back
Sus