NeTestat Castiga intre 2$ si 600$ cu freedom24

bmm222

Member
Registered
Freedom24 iti da bonus o actiune in momentul cand iti faci un cont si il verifici.Contul trebuie neaparat sa fie inscris din linkul cuiva de referral.

Invită-ți prietenii la Freedom24​

Odată ce își deschid un cont, îi vom credita cu promoții gratuite precum Facebook sau Tesla.

Link aici: Freedom Finance Europe


Asta am primit: download.png

Ieri am facut si eu cont si am primit 13$ am schimbat actiunile si am dat sa retrag banii,o sa rrevin cand imi intra,dar am vazut mai multe dovezi de plata.Daca aveti nevoie de ajutor lasati mesaj aici.

Cum funcționează?​

După ce îl veți accesa, vom adăuga un voucher cadou în contul dvs. Pentru a primi o acțiune, accesați secțiunea „Comenzi” din zona dvs. de membru de pe site sau secțiunea „Meniu” din aplicație. Faceți clic pe „Obține o acțiune” și veți primi imediat cadoul în contul dvs. de investiții.

Cine poate participa la program?​

Orice cetățean sau rezident al Uniunii Europene de peste 25 de ani care și-a deschis un cont la Freedom Finance Europe în perioada programului și invitat de un alt client Freedom Finance Europe poate participa la program.

Cum se va selecta acțiunea pe care o primesc?​

Acțiunea companiei va fi selectată aleatoriu din lista de titluri de valoare disponibile pentru programul de bonusuri. Întrucât selecția este aleatorie, puteți primi o acțiune diferită de cele pe care le primesc alți participanți din program.
Valoarea acțiunii pe care o veți primi în cont poate fi în jurul a 600 de dolari și poate fi supusă modificărilor, în funcție de situația de pe piața de acțiuni Pentru alcătuirea listei de acțiuni disponibile pentru program, selectăm acțiunile în funcție de valoarea lor de piață și capitalul total al companiei.

Pot deschide un al doilea cont și primi o a doua acțiune?​

Nu, veți primi o acțiune doar pentru primul cont deschis.

Oferiți-mi exemple de acțiuni incluse în program și pe care le pot primi.​

AMERICAN WELL CORP-CLASS A ($12.11), General Electric ($12.73), Ford Motor ($13.92),
SUMO.US
Sumo Logic Inc ($21.41),
TTM.US
Tata Motors share ($20.5),
T.US
AT&T Inc ($28.25),
EQNR.US
EQUINOR ASA ($20.52),
RDS.A.US
Royal Dutch Shell PLC ADR Class A ($39.82), Pfizer Inc. ($39.26), Bank of America Corp ($39.01), Coca Cola Co. ($53.86), Intel Corp. ($55.5), Exxon Mobil Corp. ($59.55), Merck & Co. ($78), Chevron Corp. ($101.9), Procter & Gamble ($136.67), NIKE Inc. ($157.75), Wal-Mart Stores ($139.52), JPMorgan Chase & Co. ($150.7), Johnson & Johnson ($168.1), Walt Disney Co. ($170.25), McDonald's Corp. ($233.01), Boeing Company ($227.49), Microsoft Corp. ($277.07), Home Depot ($319.6),
GS.US
Goldman Sachs Group ($361.68), United Health Group Inc. ($411.66), NetFlix Inc. ($530.3), Tesla Motors Inc ($629.55), ContextLogic Inc ($10.35), VAXART INC ($7.08), Ocugen Inc ($6.86), Bionano Genomics Inc ($6.01), HUYA INC. ($14.6), WORKHORSE GROUP INC ($12), BlackBerry Ltd ($11.1), Lordstown Motors Corp ($8.34), Velodyne Lidar Inc ($9.05), Fisker Inc ($16.55), Zeta Global Holdings Corp ($7.39), MOMO INC. ($13.95), FuelCell Energy Inc ($7.75), Cabot Oil & Gas ($17.05), Root Inc ($9.08), Novan, Inc. ($9.05), Aethlon Medical Inc ($4.12), DESKTOP METAL ($10.1), HYLIION HOLDINGS CORP ($10.51), Clovis Oncology Inc. ($5.39), Ashford Hospitality Trust Inc. ($2.31), UWM Holdings Corp ($8.06), ProShares UltraPro Short QQQ ($8.94), NIKOLA CORP ($14.89), LG Display Co Ltd ($10.25)
 
Nu știu, eu nu prea îmi dau pașaportul pentru 10$ :)
 
Nu știu, eu nu prea îmi dau pașaportul pentru 10$ :)
Din ce stiu eu toate cer verifcare care sunt exchange-uri,acum fiecare face cum crede dar eu zic ca e o oportunitate gen coinbase.
Din ce am mai gasit despre site pe alt forum:
Freedom24 este parte din Holding-ul Freedom (care-i listat si pe bursa americana, FRHC)... este un Holding care urmareste inclusiv achizitia de banci (in Asia Centrala dar si in Europa de Est) asta pe langa alte achizitii din zona brokerajului, deja facute.

Edit
Am primit azi si plata in monese,deci dureaza in jur de 3 zile
Screenshot_2021-07-09-19-36-20-227_com.monese.monese.live.jpg
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus