Castiga criptomonede cu coinmarketcap

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
Asa cum cum spune și titlu poți câștiga criptomonede cu coinmarketcap.

În momentul actual este doar o moneda live disponibila, dar mereu apar altele noi. Vei avea nevoie de cont pe coinmarketcap.com cât și de un cont verificat pe Binance. Trebuie sa fie verificate înainte de a aplica pentru a câștiga criptomonezi.

Aplici sa câștigi criptomonede vizualizezi 3 videoclip-uri apoi dai un test din ce ai învățat. Grija sa nu dați back.

Dacă te înregistrezi de pe link-ul meu de referal iti voi trimite răspunsurile la intrebari.

Totodată pentru cei care vor sa înceapă sa cumpere criptomonezi puteți folosi cu încredere binance. Prin acest link dacă cumpărați criptomonezi folosind carduri Visa sau mastercard de 50$ in termen de 7 zile de la înregistrare veți primii 5 BUSD și voi primii și eu la fel.

Dacă aveți întrebări nu ezitați sa le puneți!
 
pe langa coinmarketcap, si coinbase.com sau earnathon.com au astfel de quizuri.
la coinbase e mai misto, ca nu mai tre sa astepti distributia lor, intrand instant in cont.
la coinmarketcap trebuia sa intre ieri, dar au mai amanat pana la 1 martie.

earnathon.com au quiz-ul lor, unde iti da ENA in valoare de 20 usd (+10 usd per referral), si mai au cateva cursuri in pending (celo, bnb, etc).
 
pe langa coinmarketcap, si coinbase.com sau earnathon.com au astfel de quizuri.
la coinbase e mai misto, ca nu mai tre sa astepti distributia lor, intrand instant in cont.
la coinmarketcap trebuia sa intre ieri, dar au mai amanat pana la 1 martie.

earnathon.com au quiz-ul lor, unde iti da ENA in valoare de 20 usd (+10 usd per referral), si mai au cateva cursuri in pending (celo, bnb, etc).
De coinbase știam dar mai trebuie sa faci și o verificare cu o factura de utilități sau un extras de cont. M-am uitat un pic pe earnathon insa monede ENA nu o vad listata pe exchange-uri ni pe coinmarket ceea ce cred este ca încă se afla în airdrop deci nu se știe dacă va fi vreodată lostata s-au dacă va avea vreo valoare
 
da, nu e listata. inca.
bineinteles, poate fi ditamai scamul. e la moda acum.
dar daca nu cumperi/schimbi nimic pe platforma lor, ce ai de pierdut?

ca idee, e plin netu' de airdropuri fake. de crypto fake si etc.

in general merg pe noile listari binance/coinbase/kraken.

de exemplu, puteai cumpara ACM la pretul de 4.80$ inainte cu cateva ore de listare pe binance.
in momentul cand l-au listat, pretul era deja de 5.80$ - deci din start 1$ profit per coin.
dupa putin timp pretul atingea 17$ :)

alt exemplu, tot binance anunta azi posibilitatea de a tranzactiona PHA/BTC, PHA/BUSD
si buf. 100% crestere :)

si mai sunt mii de exemple.
 
da, nu e listata. inca.
bineinteles, poate fi ditamai scamul. e la moda acum.
dar daca nu cumperi/schimbi nimic pe platforma lor, ce ai de pierdut?

ca idee, e plin netu' de airdropuri fake. de crypto fake si etc.

in general merg pe noile listari binance/coinbase/kraken.

de exemplu, puteai cumpara ACM la pretul de 4.80$ inainte cu cateva ore de listare pe binance.
in momentul cand l-au listat, pretul era deja de 5.80$ - deci din start 1$ profit per coin.
dupa putin timp pretul atingea 17$ :)

alt exemplu, tot binance anunta azi posibilitatea de a tranzactiona PHA/BTC, PHA/BUSD
si buf. 100% crestere :)

si mai sunt mii de exemple.
Le urmaresc pe amândouă. PHA au listat-o la 11AM ora noastră. La 11:09 de crescuse la 1.48$ de la 0.45$ . Deci în 9 minute deja crescuse cu peste 200% apoi a urmat o scădere si se menține la același preț. Tot urmaresc noile listari de monede in ultimele 2 zile pe binance
 
Asa cum cum spune și titlu poți câștiga criptomonede cu coinmarketcap.

În momentul actual este doar o moneda live disponibila, dar mereu apar altele noi. Vei avea nevoie de cont pe coinmarketcap.com cât și de un cont verificat pe Binance. Trebuie sa fie verificate înainte de a aplica pentru a câștiga criptomonezi.

Aplici sa câștigi criptomonede vizualizezi 3 videoclip-uri apoi dai un test din ce ai învățat. Grija sa nu dați back.

Dacă te înregistrezi de pe link-ul meu de referal iti voi trimite răspunsurile la intrebari.

Totodată pentru cei care vor sa înceapă sa cumpere criptomonezi puteți folosi cu încredere binance. Prin acest link dacă cumpărați criptomonezi folosind carduri Visa sau mastercard de 50$ in termen de 7 zile de la înregistrare veți primii 5 BUSD și voi primii și eu la fel.

Dacă aveți întrebări nu ezitați sa le puneți!
Si cum cumperi pe binance cu cardul? Pentru ca eu am incercat si imi apare ceva de politiciile lor. Contul imi este verificat.
 
Eu citesc anunțurile de pe binance. Cu cateva ore înainte le anunta
 
Pai nu am adaugat card, ca nu gasesc unde, dar ma gandeam ca dau sa cumpar etc si dupa bag datele de la card etc... Sau unde tre adaugat cardul inainte?
Eu acolo am adăugat de prima oara.

Uite câteva date despre cum poți cumpăra cu cardul aici
Trebuie sa ai verificata identitatea și adresa (probabil o factura de utilități care sa coincidă cu adresa din buletin), deși eu am pus doar buletinul și verificare faciala
 
pe langa coinmarketcap, si coinbase.com sau earnathon.com au astfel de quizuri.
la coinbase e mai misto, ca nu mai tre sa astepti distributia lor, intrand instant in cont.
la coinmarketcap trebuia sa intre ieri, dar au mai amanat pana la 1 martie.

earnathon.com au quiz-ul lor, unde iti da ENA in valoare de 20 usd (+10 usd per referral), si mai au cateva cursuri in pending (celo, bnb, etc).
la binance la ce verificare te referi ca sa poti primi de la coinmarket ? cea cu Identity Verification sau cea cu Advanced Verification ?




la fel si blockchain ofera airdrop dar foarte rar , pana acum a oferit doar de doua ori Screenshot (210).png
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus