Castiga BTC din traficul la site

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Poti castiga btc din traficul care-l aveti la site.
Este usor, simplu, plateste garantat si nu va deranjeaza cu nimic. Un avantaj mare este ca suma castigata astazi, maine sau peste cateva zile se poate dubla.

1. va faceti cont pe a-ads
2. click pe EARN si alegeti marimea la banner, url si jos alegeti sa fiti platiti pe adresa btc
3. puneti bannerul la voi pe site

Cam asta e media de plata cpm si cpc

  • ≈0.00005061 ($0.12) per mille
  • ≈0.00000257 ($0.01) per click
Eu i-am folosit acum ceva vreme dar am uitat de site pana in seara asta cand am gasit adresa la wallet si contul.

btc earn.png
 
Platesc doar btc si rata de plata o vezi mai sus. Retine ca aceasta este o simpla metoda de a face rost sa zice usor si gratis de btc. Nu te astepta la super venituri de mii euro pe luna. Acum depinde si de trafic, sursa la acesta, etc.
 
MERSI! M-am inscris si eu pe link-ul tau, aveam un site cu cativa vizitatori pe care nu aveam niciun fel de reclame. Acestea sunt foarte bune daca nu deranjeaza vizitatorul!
 
E bun acolo sa strangi. Spre exemplu in 2015 btc din contul meu valorau cam 0.50$ iar acum 5.13$. Daca nu uitam de site si-l foloseam mai mult poate ajungeam la 1 btc.
 
Pentru sume de-astea minuscule e mai mare comisionul daca vreodata vrei sa iti scoti banii..
 
Pentru sume de-astea minuscule e mai mare comisionul daca vreodata vrei sa iti scoti banii..
Man ai citit macar sau inteles ideea la topic?
Comisionul de transfer care acum este de 1.33$ este suportat de cumparator si nu de vanzator.
Pentru tine poate e suma
minuscula, pentru altii poate fi o suma mare. Asa cum am spus mai sus, din 0.50$ sa transformat in 5.13$.
 
Notificare:
Pe link de referal castig doar daca cumparati publicitate, de pe urma la publicheri nimic. Asa ca va puteti inregistra de pe link meu fara probleme, ca nu imi produceti nimic, adica nu ma imbogatesc. :D
Am zis sa fac acest update in caz ca sunt unii care se intreaba cat castig. :D
 
Loading...
Back
Sus