Cashback de la cumparaturi online

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Am auzit despre asa ceva cu aproape un an in urma, dar abia acum 2 luni m-am gandit sa incerc. Poate unii din voi stiati deja, exista site-uri care dau cashback atunci cand faci cumparaturi online pe site-uri gen aliexpress, gearbest, banggood, geekbuying si multe altele.
Cum lucreaza ?
Site-ul face colaborare cu mai multe magazine online, deci el primeste un comision de 10% din vanzari (este doar un exemplu, la unele produse / magazine este mai mic sau mai mare). Site-ul ofera oamenilor care cumpara cu site-ul lor un comision din vanzare, de exemplu 7% inapoi la cumparator. Adica daca tu cumperi lucruri in valoare de 100$ primesti inapoi 7$ (variaza foarte mult de la produs la produs, eu personal am primit cel putin 3.7% si cel mult 8%, folosind aliexpress)
Poate va ganditi ca 5-7$ din 100 nu este foarte mult. dar va asigur ca este, mai ales daca faci multe cumparaturi online.
Eu ca serviciu de genul folosesc megabonus.com, aici cu cat mai mult cumperi cu atat mai mare comision primesti (totul e pe nivele), ei spun ca daca ajungi la nivelul maxim poti primi comision si de 50% la unele produse (dar pentru a ajunge acolo trebuie sa salvezi 2500$, din calculele mele trebuie sa cumperi in total din online de cel putin 25K$ ..) dar noi aici nu vorbim de cine stie ce afaceri, ci de un mic "discount" la produse.
Cum folosesti site-ul ?
Foarte simplu, intri pe megabonus.com ( sau poti utiliza referalul meu https://megabonus.com/?u=587321 , nu te obliga nimeni totusi sa il folosesti), iti faci cont, apoi cauti pe google extensie megabonus, o instalezi si te loghezi pe extensie. De acum daca cumperi ceva online ea se activeaza automat, iar tu primesti bani de fiecare data cand cumperi.
Pot sa spun ca i-am testat si sunt de incredere, pana acum am scos 8.9$ de la ei

Daca aveti intrebari puteti lasa mai jos
 
Loading...
Back
Sus