Card Webmoney!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Salut. A folosit cineva platforma webmoney? Voi cum scoateti banii de acolo? Am observat ca se poate scoate pe card, a folosit cineva aceasta metoda? Cat este comisionul si in cat timp ajung banii? Multumesc!
 
Am folosit acum cativa ani dar ajungeau dupa 5-7zile bani si curs ingrozitor valutar,am folosit de 2ori si am renuntat din cauza timpului mare si curs mic.cel mai bine e sa faci exchange to paypal si iesi mai bine si rapid
 
eu fac exchange pe paypal pe site-ul exchangex.ru la un tranfer de 100 dolari pierd cam 8 dolari, isi ia si paypal si exchangx.ru comision....
 
Salut. A folosit cineva platforma webmoney? Voi cum scoateti banii de acolo? Am observat ca se poate scoate pe card, a folosit cineva aceasta metoda? Cat este comisionul si in cat timp ajung banii? Multumesc!
Eu folosesc, dwr extrem de rar acum si dau withdraw pe card din Moldova, comision de vreo 5$ la extragere din cate imi amintesc, dar pe card ro parca nu poti da withdraw din cate stiu, cred ca trebuie alt serviciu. Banii de la card withdraw au ajuns instant acum 2 luni cand am dat withdraw.
 
Am facut exchange... si surpriza cand a trimis acel domn banii... paypal-ul i-a pus "on hold"... ce trebuie sa fac? Am completat un formular... iar acum banii sunt pe pending...

Mai pot primi banii? Este o suma de 80$... Multumesc!
 
Am facut exchange... si surpriza cand a trimis acel domn banii... paypal-ul i-a pus "on hold"... ce trebuie sa fac? Am completat un formular... iar acum banii sunt pe pending...

Mai pot primi banii? Este o suma de 80$... Multumesc!
Da, o sa primesti banii in vreo doua zile
 
Loading...
Back
Sus