Card Revolut 100% gratis

Marcous

Active Member
Registered
Full Member
Cred ca ati auzit cu totii de Revolut.
Are foarte multe beneficii, atat in tara cat si in strainatate (mai ales).
Daca nu stiti ce este, cautati pe Google detalii.

Eu unul cred ca e foarte util, mai ales ca e 100% gratuit planul basic.
De regula, se plateste transportul pt emiterea cardului, deoarece vine din strainatate, dar am o reducere pe care v-o pot oferi.

In urmatoarele 5 zile, pentru cei care vor sa isi faca un card la ei, 100% gratuit (adica iti vor trimite cardul acasa fara sa platesti absolut nimic), o puteti face intrand pe acest link:
Claim your Revolut gift

Dupa 5 zile se incheie promotia.
 
Detin si eu Card Revolut, pana in 800 lei retrasi lunar nu percepe TVA, daca ai depasit, o sa fie de 2%, si eu il recomand:D
 
La planul de baza este limita respectiva fara nici un comision. Poti sa upgradezi planul daca ai nevoie de mai mult si te deranjeaza comisionul ala, dar oricum nu vad sensul sa il folosesti pt a scoate banii de pe el la bancomat, dincontra, sa pui bani pe el pentru a-l folosi la diverse tranzactii online sau in magazine.
 
Pe langa faptul ca e foarte util in strainatate, cand poti schimba Ron in orice moneda a tarii in care calatoresti, la un schimb valutar foarte bun, si nu mai ai stresul ca ramai cu banii respectivi necheltuiti, caci ii poti schimba inapoi in Ron, toate aceste operatiuni facandu-se online, in aplicatia cardului...
Mi se mai pare f.utila si posibilitatea de a trimite bani catre alti utilizatori Revolut, transferul facandu-se aproape instant, fara comisioane.
Voi ce alte beneficii ati mai descoperit care vi se par utile?
 
Salut @Marcous am facut si eu cont si astept cardul, am o intrebare, daca invit 3 prieteni, pot dupaia baga bitcoin pe cont si pot face tranzactii si cu bitcoin? cum e la blockchain? sau ii pot schimba din bitcoin in lei in cont?
 
Din pacate, referitor la criptomonede nu stiu prea multe, nu m-a interesat pana acum subiectul. Dar sigur se gasesc info la ei pe site si pt partea asta.
 
Nu. Cel putin eu nu am primit cand mi l-am facut, si nu am primit nici cand s-au inregistrat altii la invitatia mea. Nici nu am auzit sa fi avut vreo astfel de promotie Revolut.
 
Salut @Marcous am facut si eu cont si astept cardul, am o intrebare, daca invit 3 prieteni, pot dupaia baga bitcoin pe cont si pot face tranzactii si cu bitcoin? cum e la blockchain? sau ii pot schimba din bitcoin in lei in cont?

Nu
nu se pot face tranzactii si cu bitcoin spre si dinspre alte platforme ...

Doar se poate cumpara si vinde , de la Revolut ... BTC ...
 
Citeam o stire acum 3 zile unde se spunea ca revolut va atinge si poate chiar intrece valoarea de piață a celor de la Barclay uk, adica peste 10 miliarde de lire.
 
Loading...
Back
Sus