Card paypal

Avalon

Member
Registered
Banned
Salut,
Stie cineva daca merge sa adaug card Payoneer sau Skrill la contul de paypal? Si daca da, cum merge verificat? stiam ca trebuie sa scot un extras de cont de la banca.
Mersi.
 
Payoneer nu cred ca poti. Si daca poti nu poti da retragere pentru ca din cate stiu eu doar Visa merge si la payoneer e mastercard.
 
am 3 conturi pp si doua dintre ele au fost verificate fara probleme cu payonerr si skrill. verificarea o vei face folosind numarul trazactiei ce iti apare in 48h in contul payonerr/skrill
 
am 3 conturi pp si doua dintre ele au fost verificate fara probleme cu payonerr si skrill. verificarea o vei face folosind numarul trazactiei ce iti apare in 48h in contul payonerr/skrill

Am verificat acum,.. am 3 carduri (1 visa si 2 mastercard) dar la oricare as adauga imi spune: This card is not accepted. Please use a different card.
 
Poti adauga cardul de la payooner la paypal. Se pot adauga carduri visa, mastercard, maestro. Dar nu vei putea face withdraw pe cel de la payooner, deoarece cardul pentru withdraw trebuie sa fie Visa. Eu am adaugate 2 carduri visa si mastercard, si doar pe cel de visa il pot folosi ptr withdraw. Si fiindca e in lei, cursu este 1$=3.95 lei. Iar cardul de la payooner daca il folosesc la cumparaturi, imi da 1$=3.7....
 
Loading...
Back
Sus