Card gratuit Monese + Bonus 15 euro

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Probabil deja a auzit toata lumea de Monese, dar nu toti aveti deja un cont la ei. In prezent au aceasta promotie prin care iti trimit cardul complet gratuit, fara costuri de transport + un bonus din partea lor de 15 euro daca esti invitat de cineva si efectuezi o prima tranzactie cu cardul.

Deci primiti cardul complet gratis + plus 15 euro de la ei si suport din partea mea daca nu va descurcati. Este valabil doar pt. persoanele care au implinit 18 ani ...

Ce trebuie sa faceti ?

Descarcati aplicatia de pe link-ul de mai jos si va inregistrati cu datele reale. Apoi verificarea se face pe baza unui selfie cu buletinul. Se comanda cardul care ajunge prin posta la adresa din buletin insotit de un cod de verificare.

Aveti 3 variante de carduri si va trebui sa-l comandati pe cel complet gratuit, care nu percepe comisioane lunare ...

Inregistrare: LINK STERS (accesati link-ul de pe telefon pt. a putea descarca aplicatia)
Sa adaugati totusi si codul MIHA9935 la inregistrare (a doua litera e "i" mare).

P.S. Nu ocoliti link-ul de referal pt. a primi cei 15 euro din partea lor. Dupa inregistrare si verificare veti putea la randul vostru sa va invitati prietenii.
 
Ultima editare:
UP! Pana acum s-a inscris o singura persoana de pe roforum. Va astept si pe voi, totusi sunt 15 euro gratis ...
 
Ultima editare:
UP! Pana acum s-a inscris o singura persoana de pe roforum. Va astept si pe voi, totusi sunt 16,50 euro gratis ...

P.S. Nu uitati sa-mi spuneti ca v-ati inscris prin PM sa stiu de voi ... :)
am card de la Revolut, de ce mi-as mai face inca unul ? ca sa umplu portofelul de carduri ?
 
+ 1 si de la mine :)
 
Nu inteleg de ce dupa @ombladon112 si @dafi. , nu imi mai apar inscrieri. Am doar 2 inscrieri de pe roforum si 4-5 ati spus ca v-ati inscris. Vedem cand ajung cardurile daca primim bonusurile. Pana atunci le-am trimis un ticket, poate rezolvam prin support ... :(

Va rog de acum, chiar daca folositi link-ul de referal sa folositi si codul MIHA9935 (cea de-a doua litera e "i" mare).

@Iurra838 , oferta e inca valabila pe site si ai voie sa inviti un numar nelimitat de persoane. Cat o sa dureze nu apare, probabil oricand decid ei ...
 
Din pacate am primit urmatorul mesaj de la ei :

A ajuns să înțelegem că promovați programul nostru de recomandare un forum https://www.roforum.net/threads/card-gratuit-monese-bonus-15-euro-plus-1-5-euro-din-partea -mea.7780, promițând să transferați o sumă suplimentară de 1,5 € oricărei persoane care utilizează codul.

Vă rugăm să rețineți că, deoarece acest lucru nu este ceva pe care îl susținem sau dorim să-l publicăm public sub numele nostru, vă rugăm să eliminați acest lucru de acolo cât mai curând posibil.

Dacă nu faceți acest lucru în următoarele 24 de ore, contul dvs. sau schema de trimitere vor fi suspendate pentru dvs.

Multumesc pentru intelegere.

Oferta se suspenda din pacate, nu am ce face. Il rog pe @AlexH sa inchida topicul. Mersi !
 
Cred ca oricum ai putea redeschide un topic doar cu link-ul de referal, fara ca sa propui sa le platesti oamenilor, tot s-ar mai inscrie cate cineva, pana la urma e un card gratis + 15€

Eu sigur ma inscriu, dar peste cateva zile, nu pierd nimic
 
Loading...
Back
Sus