Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Nu stiu daca m-am facut bine inteles : am nevoie de un player video pentru android , care sa mearga cu stream-uri normale iptv + link-uri de pe youtube in aceeasi lista .
[ singurul care am gasit pana acum este vlc android dar fiind o tableta mai veche mai ingheata imaginea )

ms oricum pentru idei
Am incercat un link de YouTube cu iptvsmarters pro și merge. Dar nu merg rtmp, flv....
 
salut fratilor puteti sa ma ajutati ?nu stiu ce intampla dar aplicatia smartiptv nu mai functioneaza la mine fara vpn se mai intampla la cineva asa?
Probabil ești in Anglia , iar serviciul tău de IPTv este blocat pe uk! Pățesc asta des cei cu mulți clienți de uk pe server ! Încerca alt server care are ceva făcut in legătura cu asta , te poți uita la serviciile realiptv.eu
 
Probabil ești in Anglia , iar serviciul tău de IPTv este blocat pe uk! Pățesc asta des cei cu mulți clienți de uk pe server ! Încerca alt server care are ceva făcut in legătura cu asta , te poți uita la serviciile realiptv.eu
Intradevar pe Anglia e problema mare cu blocajul ,am o listuta mai veche de canale regionale si operatorul de internet (Virgin Media) i-mi scoate mereu lista de pe aplicatia smar tiptv. Pana cand nu scot ruterul din priza nu ma lasa sa o adaug. M-i se intampla si de douaori pe zi sa-mi stearga lista.
Referitor la Realiptv ,cred ca cer prea multi bani doar pentru canalel Romanesti :(
 
operatorul de internet (Virgin Media)
La mine VM sau SKY am fost in router cat si in contul lor si la securitate am dat minim, eliminat orice restrictie, plus iti permite sa adaugi in whitelist unele site-uri.
A mers la mine, poate merge si la voi.
Daca sunteti pe mobil, puneti dns de la google sau cloudflare si ar trebui sa functioneze, de fapt si pe desktop dar numai cel de la google.
 
Intradevar pe Anglia e problema mare cu blocajul ,am o listuta mai veche de canale regionale si operatorul de internet (Virgin Media) i-mi scoate mereu lista de pe aplicatia smar tiptv. Pana cand nu scot ruterul din priza nu ma lasa sa o adaug. M-i se intampla si de douaori pe zi sa-mi stearga lista.
Referitor la Realiptv ,cred ca cer prea multi bani doar pentru canalel Romanesti :(
Sunt destui provideri care nu au blocaje pe uk
 
Intradevar pe Anglia e problema mare cu blocajul ,am o listuta mai veche de canale regionale si operatorul de internet (Virgin Media) i-mi scoate mereu lista de pe aplicatia smar tiptv. Pana cand nu scot ruterul din priza nu ma lasa sa o adaug. M-i se intampla si de douaori pe zi sa-mi stearga lista.
Referitor la Realiptv ,cred ca cer prea multi bani doar pentru canalel Romanesti :(
Cumpara un vpn de pe ebay. "Unul ieftin" 4 sau 5 lire si iti va merge. Daca vrei incearca si jetflytv.com iptv. E gratuit 24 de ore apoi asteapta pt o oferta de la ei si il poți cumpăra cu £20 pe an.
 
BAIETI SI FETE VA ROG DINTRE TOTI MEMBRII EXISTENTI NU MA POATE AJUTA NIMENI CU HBO SI CINEMAX CARE FUNCTIONEAZA BINE VA ROG MULT DE TOT.MULTUMESC
 
Loading...
Back
Sus