Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

sau poti sa ii dai omului streamuri si sa lasi reclama.
@RG1923, ti le dau eu in privat.

Multumesc frumos, goLd7, apreciez mult!

In mare parte am deja acele posturi pe care mi le-ai trimis, cu cateva exceptii, pentru care iti multumesc sincer.

Ce nu prea am sunt posturi de filme, in afara de AXN si TV 1000 pe care le avem amandoi. As fi multumit si cu macar doua, trei canale dintre cele de la HBO, Film Now, Comedy Central, TNT, Paramount, Diva, FIlm Cafe, Cinemaraton, etc; posturi pe care le pot accesa in Digi Online (dar care nu imi e la indemana sa il accesez, ca nu obisnuiesc sa ma uit la TV din browser).
 
Și eu am încercat dar nu am reușit pe TV tizen. Doar dacă ai android și acestream instalat. Dacă ai vreo soluție vreau și eu
Eu am un Samsung TV curb, e cu Tizen si pe el am avut instalat SmartIPV (manual l-am pus pe tv, ca nu e in lista data de Samsung) si am testat linkurile de acestream si mi-au mers. Doar ca trebuie modificata forma ca sa mearga din formatul m3u si merg. Numai că acestream face si trmitere de pachete nu doar primire, si un TV nu are cum sa o faca, iar pentru asta ai nevoie de dispozitiv extern (gen telefon mobil cu android, tableta cu android, stick cu android, tv box cu android, PC sau laptop cu windows sau linux) si pe toate acestea instalezi acestream, nu trebuie altceva nimic configurat pe acestream. In schimb in linkul de m3u8 se pune adresa IP privata a echipamentului cu acestream (gen 192.168.0.55) . E drept ca dureaza un pic mai mult la schimbatul canalelor si uneori nu merge din prima canalul, dar dai inainte si apoi inapoi (adica pui pe un alt canal si apoi revii si merge ca prin minune). Dupa ce a început merge fara reproș, atat timp cat timp merge linkul acestream. Telecomanda de Tv clasica e suficenta pentru mutarea canalelor, nu ai nevoie de PC sau nu mai stiu ce smecherie.
 
Ultima editare:
Multumesc frumos, goLd7, apreciez mult!

In mare parte am deja acele posturi pe care mi le-ai trimis, cu cateva exceptii, pentru care iti multumesc sincer.

Ce nu prea am sunt posturi de filme, in afara de AXN si TV 1000 pe care le avem amandoi. As fi multumit si cu macar doua, trei canale dintre cele de la HBO, Film Now, Comedy Central, TNT, Paramount, Diva, FIlm Cafe, Cinemaraton, etc; posturi pe care le pot accesa in Digi Online (dar care nu imi e la indemana sa il accesez, ca nu obisnuiesc sa ma uit la TV din browser).
Alea nu se scot asa ușor, stai liniștit
 
=== Universal IPTV Scan_Plus 4.0 [ Ak - 47 ︻╦╤─ ] ===
ServerM3U Link= http://66.northerniptv.ca:8000/get.php?username=nick321&password=nick123&type=m3u_plus
Username= nick321
Password= nick123
Create_date= 2020-09-12:19-11-38
Server INFO=ok2.se
Total Canale:13998
⌛️ Country List:
<>:[ENGLISH, ENGLISH LOCALS (USA), SPORTS, NHL, NFL, NBA, MLB, SOCCER/FOOTBALL, SPANISH, CHILDREN, FRENCH, 24X7, RUSSIAN, TURKISH, BALKANS, ROMANIAN, POLISH, FILIPINO, PORTUGUESE, BRASILIAN, ISRAEL, ITALIAN, AFGHAN/PERSIAN, ARABIC, FOR ADULTS, GREEK, CHINESE, VIETNAMESE, BANGLA, HAITIAN, CARIBBEAN, TV SHOWS - CURRENT, TV SHOWS - COMPLETED SERIES, MARVEL CINEMATIC UNIVERSE TV, TV SHOWS - ANIME, TVSHOWS - CARTOONS, TV SHOWS - CHILDREN, FITNESS, TRENDING NEW RELEASE, MOVIES 2021, MOVIES 2020-2016, MOVIES 2015-2000, MOVIES 1999-OLDER, DISNEY CLASSICS, FAMILY, MARVEL CINEMATIC UNIVERSE, DOCUMENTARY, ANIME, ASIAN CINEMA, FILIPINO/TAGALOG, STAND-UP, ARABIC (NEW)]
Expire_date= 2021-03-17:19-11-38
✅Trial= No
✅Status= Active
Active_Connection= 0
Max_connexions= 1
 
Loading...
Back
Sus