Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Am incercat sa va las un site aici, dar se pare ca deficare data primesc BLOCK! Asa ca mai incerc odata, fara link direct :
un site unde gastiti toate posturile romanesti fara bani si fara intrerupere !
tvhd-online.com

pentru cei cu android aveti aplicatia
tvhd-online.com/tvhd.apk
cum a si putea descarca aceasta aplicatie p/u Android.... pe Play Market ia lipseste?
 
Scuze, am facut ceva modificari si am uitat sa modific si apk..Va rog intrati acum, zilele astea canale in + pe APK !
Daca vrei sa iti prezinti aplicatia, unde sa poti posta update-uri, te rog sa iti faci un topic aparte.
Inca odata postat cu si despre app, te voi suspenda.
 
@ Danutsrl17

NU MERGE .... WorldStream_B_V__Rotterdam.m3u
......................
EU propun urmatoarele .... !

  • Daca vreti sa postati liste TV .... asteptati cateva zile , vedeti daca mai functioneaza .... si numai apoi sa le puneti pe site
  • Asta este valabil mai ales cand au 1 singura IP ..... de ex: ... http://212.8.252.59:88/mario
  • Daca gasiti liste care sant adunate .... cu mai multe IP ... au sanse mai mari sa functioneze mai mult timp .... asta deoarece cineva deja le- a adunat de mai mult timp
  • Altfel topicul va fii plin de rebuturi ( GARBAGE )
...................
Unde pot da PM ( mesaj personal ) la 1 membru de pe forum ???? ... EU nu am aceasta optiune in profilul meu

Cu Stima
 
Ultima editare:
@ Danutsrl17

NU MERGE .... WorldStream_B_V__Rotterdam.m3u
......................
EU propun urmatoarele .... !

  • Daca vreti sa postati liste TV .... asteptati cateva zile , vedeti daca mai functioneaza .... si numai apoi sa le puneti pe site
  • Asta este valabil mai ales cand au 1 singura IP ..... de ex: ... http://212.8.252.59:88/mario
  • Daca gasiti liste care sant adunate .... cu mai multe IP ... au sanse mai mari sa functioneze mai mult timp .... asta deoarece cineva deja le- a adunat de mai mult timp
  • Altfel topicul va fii plin de rebuturi ( GARBAGE )
...................
Unde pot da PM ( mesaj personal ) la 1 membru de pe forum ???? ... EU nu am aceasta optiune in profilul meu

Cu Stima
La primele trei raspunsul e ca nu e o regula. Chiar si listele f. bune imediat ce devin publice, din cauza aglomeratiei, pot sa cada.
Referitor la pm-uri intri pe profilul celui ce vrei sa-i trimiti mesaj si "incepe conversatia". Cred ca optiune apare dupa un anumit numar de postari. Asa cred.
 
@ Danutsrl17

NU MERGE .... WorldStream_B_V__Rotterdam.m3u
......................
EU propun urmatoarele .... !

  • Daca vreti sa postati liste TV .... asteptati cateva zile , vedeti daca mai functioneaza .... si numai apoi sa le puneti pe site
  • Asta este valabil mai ales cand au 1 singura IP ..... de ex: ... http://212.8.252.59:88/mario
  • Daca gasiti liste care sant adunate .... cu mai multe IP ... au sanse mai mari sa functioneze mai mult timp .... asta deoarece cineva deja le- a adunat de mai mult timp
  • Altfel topicul va fii plin de rebuturi ( GARBAGE )
...................
Unde pot da PM ( mesaj personal ) la 1 membru de pe forum ???? ... EU nu am aceasta optiune in profilul meu

Cu Stima
Propunerea ta e moarta din start: nu exista nici o lista care dupa publicare sa reziste. Acest lucru s-a dovedit de mult timp.
 
@ LiviuFirst

Regula este caci .... daca dupa 1 saptamana NU merge respectivul list , Nu o sa mai mearga ca lumea ca sa te bucuri de ea
Credema .... am descarcat cu gramada de pe Pastebin liste .... si am acumulat ceva experienta
Dar fiecare cu experianta lui

Exista programe cu care poti verivica in 5 minute , daca streamurile tale mai sant functionale spre publicare , sau dupa 1 sptamana

Cu Stima
 
Loading...
Back
Sus