Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Cred ca listele digi sunt acum cu token. Degeaba iti da acum lista si expira dupa cateva ore sau o zi.
Iar cu tvhd online vad ca nu merge. Ori e aglomeratie si s-a blocat, ori nu-i nimeni si nu mai merge sa nu consume. :)))) Imi place cum scrie..." doneaza"...si pac niste preturi de "donat". 4199
 
Cred ca listele digi sunt acum cu token. Degeaba iti da acum lista si expira dupa cateva ore sau o zi.
Iar cu tvhd online vad ca nu merge. Ori e aglomeratie si s-a blocat, ori nu-i nimeni si nu mai merge sa nu consume. :)))) Imi place cum scrie..." doneaza"...si pac niste preturi de "donat". Vezi atașament 4199

Ai incercat cumva sa donezi si te-au deranjat preturile ca nu inteleg ? Din cate vezi acolo scrie pachete, e o pagina neterminata. Dupa ce ca ti se da ceva gratuit, tot gasesti ceva sa comentezi... si da posturile nu merg momentan... nu sunt astfel de probleme deobicei, dar am fost plecat de acasa si am lasat serverul sa descarce niste filme si probabil programul cu care descarcam a solicitat CPU la maxim si a picat LB...
Dau restart la servere si poti viziona linistit !
 
Va ca trebuie sa ma repet mereu.
In acest topic se discuta doar despre surse de canale TV gratis.
Pentru cele cu plata este un alt topic.
Pentru orice altceva se deschide un topic la categoria care trebuie.

Daca consideri ca nu se merita sa deschizi un topic exista unul facut de mine si se chiama "loc fe dat cu capul".


Puteți continua si aici daca va place un Ban de minim o luna.
 
Am incercat sa va las un site aici, dar se pare ca deficare data primesc BLOCK! Asa ca mai incerc odata, fara link direct :
un site unde gastiti toate posturile romanesti fara bani si fara intrerupere !
tvhd-online.com

pentru cei cu android aveti aplicatia
tvhd-online.com/tvhd.apk

Unde a disparut canalele? :)
 
Am incercat sa va las un site aici, dar se pare ca deficare data primesc BLOCK! Asa ca mai incerc odata, fara link direct :
un site unde gastiti toate posturile romanesti fara bani si fara intrerupere !
tvhd-online.com

pentru cei cu android aveti aplicatia
tvhd-online.com/tvhd.apk
Super site-ul , aur curat pentru diaspoara !
 
Loading...
Back
Sus