Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Ro
Mor repede linkurile astea.
 
si alea cu rcs si cu hostkey in secunda 2 pa la revedere
nu stiu de ce le mai pui
si alea de pe alege tv se actualizaza daca stii cum
sa nu mai zic de televiziunelive, ups am zis
 
Dany Albu:
GET /live/danialbu/1Jm5X0M/4182.ts HTTP/1.1
Host: live.astvpro.com:8880
Accept: /
Accept-Language: en_US
User-Agent: VLC/3.0.9 LibVLC/3.0.9
Range: bytes=0-


HTTP/1.1 302 Moved Temporarily
Server: nginx
Date: Sat, 04 Jan 2020 20:20:33 GMT
Content-Type: text/html; charset=UTF-8
Connection: close
X-Powered-By: PHP/5.6.3
Location: http://195.181.174.129:8880//stream...5b29ed7e79c2&time=1578169243&external_device=
 
@Danutsrl17 acum ceva timp ma contactat dacă ar fi fost posibil sa îi ofer aplicația ACASA TV PREMIUM ca nu își permite sa o cumpere datorita faptului ca este persoana cu handicap șamd, eu băiat de treaba i-am făcut acest favor... După ceva timp același a început sa ofere la vânzare canale chiar pe grupu nostru TELEGRAM acum vad ca începe sa posteze liste luate din aplicația GRATUITA TV MOCA și sa le posteze te mir pe unde s-au mai nou sa le vândă făcând el vezi doamne pe mare hackerul... Concluzie site-ul freesportstv.net, aplicația TV MOCA și în curând toate pe care le dețin vor fi închise asta pentru ca "șmecheri" ca alde @Danutsrl17 sa aibă de lucru....sa auzim numai de bine!!!
 
@Danutsrl17 acum ceva timp ma contactat dacă ar fi fost posibil sa îi ofer aplicația ACASA TV PREMIUM ca nu își permite sa o cumpere datorita faptului ca este persoana cu handicap șamd, eu băiat de treaba i-am făcut acest favor... După ceva timp același a început sa ofere la vânzare canale chiar pe grupu nostru TELEGRAM acum vad ca începe sa posteze liste luate din aplicația GRATUITA TV MOCA și sa le posteze te mir pe unde s-au mai nou sa le vândă făcând el vezi doamne pe mare hackerul... Concluzie site-ul freesportstv.net, aplicația TV MOCA și în curând toate pe care le dețin vor fi închise asta pentru ca "șmecheri" ca alde @Danutsrl17 sa aibă de lucru....sa auzim numai de bine!!!
Cui am vindut mai nene eu ceva arata o dovadă sau spune omul căruia i-am vindut eu ceva iar faptul că ți-am cerut apk e adevărat dar e ceva greșit în asta te-am rugat. În legătură cu ce postez eu postez tot ce găsesc pe net nu mă pricep sa hakaresc site-uri sau sa fac alte măgarii eu știu că voi aveți ciuda pe mine că voi vindeți conținut și eu caut și postez că oamenii să aibă moca dar nu e vina mea că sunt alti mai deștepți că voi și vă scoate conținutul și îl posteaza pe net sa se uite administratorul acestui forum ce am postat eu acele linkuri din acasă sau alege sunt tot de aici de pe site postate de un băiat zilele trecute așa că nu va mai agitați degeaba
 
inseamna ca merge doar la mine asta e, e cu token si de aia
daca vrei sa merga si la tine da-mi facebookul tau sau daca ai telegram si-ti explic cum sa faci sa mearga si la tine
 
Ultima editare:
Se pare ca trebuie sa ma repet.

  1. acest topic este pentru surse de iptv gratis, nu cu bani sau semi gratis. Orice alt tip de sursa postat va fi stearsa si userul sanctionat cu lunile sau chiar ban.
  2. link la surse se posteaza de forma:
Cod:
http://www.exemplulink.com/iptv
Orice sursa postata sub alta forma are delete si userul sanctionat pana la ban total
  1. renuntati la drame in topic, amenintari in privat sau topic si orice alt tip de continut care nu are lagatura cu topicul. Cred ca se intelege ce sanctiuni vor fi. Pentru drame aveti '' coltul vesel'' si daca userul nu este serios si ai dovezi exista categoria ''lista neagra''.
  2. adrese de email postate in clar vor fi sterese si userul minim 2 luni suspend si apoi full ban.
  3. Fisierele urcate de timp m3u sau apk va rog sa fie sigure si care sa functioneze. Nu posta ceva care stii ca nu va functiona sau mai rau nu functioneaza.
Sper sa fie ultima oara cand scriu aceste reguli.
 
Loading...
Back
Sus