Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Ce face lumea? Ce tara doriti??
 
salut , am aflat de unde sunt acele streamuri cu HDnetro si luna, sunt d epe siteul Home - HDnetRO - IPTV CANALE ROMANIA, RO TV si costa 15 euro pe luna pt 2 dispozitive si 17 euro pt 5 dispozitive. Preturile ar fi ok daca as imparti ab cu alte persoane la cel de (2 dispozitive ar fi 37 lei/luna) iar la cel de (5 dispozitive ar fi 17 leiluna). Pentru o persoana singura sa plateasca 75 lei/luna mi se pare cam mult. am cerut si un test. Se vede foarte bine, sunt si posturi straine. Puteti sa cereti si voi test de 24 ore. Daca mai gasiit test de la aceasta adresa va rog sa mai puneti. O zi buna!
 
salut , am aflat de unde sunt acele streamuri cu HDnetro si luna, sunt d epe siteul Home - HDnetRO - IPTV CANALE ROMANIA, RO TV si costa 15 euro pe luna pt 2 dispozitive si 17 euro pt 5 dispozitive. Preturile ar fi ok daca as imparti ab cu alte persoane la cel de (2 dispozitive ar fi 37 lei/luna) iar la cel de (5 dispozitive ar fi 17 leiluna). Pentru o persoana singura sa plateasca 75 lei/luna mi se pare cam mult. am cerut si un test. Se vede foarte bine, sunt si posturi straine. Puteti sa cereti si voi test de 24 ore. Daca mai gasiit test de la aceasta adresa va rog sa mai puneti. O zi buna!
Am si eu canale tv la abonament ..
 
Salut, era un baiat pe aici care a facut o aplicatie, am incercat sa ii dau mesaj privat dar nu pot, daca e interesat careva am cunostine de dezvoltare avansate in Android Studio, php html , java , etc, detin cateva proiecte de iptv gen aplicatii , website-uri filme online. caut coloboratori cunoscatori si pasionati, tot ce fac, fac de placere nu fac contra cost. daca e cineva interesat si dornic sa colaboreza, nu ezitati sa ma contactati.

Va las aici un mic proiect, un website tv online care dispune si de o aplicatie care poate fi descarcata de pe site.
(P.S. Nu va aruncati la extras streamuri din site sau apk, ca o intretin cu streamuri bine cunoscute si deja stiute de majoritatea momentan, pana imbunatatesc partea de criptare si securizare.)
 
Ultima editare de un moderator:
Salut, era un baiat pe aici care a facut o aplicatie, am incercat sa ii dau mesaj privat dar nu pot, daca e interesat careva am cunostine de dezvoltare avansate in Android Studio, php html , java , etc, detin cateva proiecte de iptv gen aplicatii , website-uri filme online. caut coloboratori cunoscatori si pasionati, tot ce fac, fac de placere nu fac contra cost. daca e cineva interesat si dornic sa colaboreza, nu ezitati sa ma contactati.

Va las aici un mic proiect, un website tv online care dispune si de o aplicatie care poate fi descarcata de pe site.
(P.S. Nu va aruncati la extras streamuri din site sau apk, ca o intretin cu streamuri bine cunoscute si deja stiute de majoritatea momentan, pana imbunatatesc partea de criptare si securizare.)

Salut vreau detali in privat
 
Salut, era un baiat pe aici care a facut o aplicatie, am incercat sa ii dau mesaj privat dar nu pot, daca e interesat careva am cunostine de dezvoltare avansate in Android Studio, php html , java , etc, detin cateva proiecte de iptv gen aplicatii , website-uri filme online. caut coloboratori cunoscatori si pasionati, tot ce fac, fac de placere nu fac contra cost. daca e cineva interesat si dornic sa colaboreza, nu ezitati sa ma contactati.

Va las aici un mic proiect, un website tv online care dispune si de o aplicatie care poate fi descarcata de pe site.
(P.S. Nu va aruncati la extras streamuri din site sau apk, ca o intretin cu streamuri bine cunoscute si deja stiute de majoritatea momentan, pana imbunatatesc partea de criptare si securizare.)

Ceau cunosc si eu hai sa v [email protected]
 
Am precizat clar, ca lucrez la partea de dezvoltare a securitatii si criptare, clar ca nu streamuri decat cele care sunt cunoscute pe internet. Cand voi imbunatati securitatea for fi actualizate la zi, si ca fapt divers practic am postat acel site ca un demo, sub nici o forma nu am precizat ca poate fi utilizat si ca vor fi update-uri zilnice. atat timp cat lucrez inca la dezvoltarea lui , totul este in versiune beta. Mersi de feedback.
 
Acest topic este pentru surse gratis de vizionat canale tv online si nu de promovare proiecte proprii, mai ales cele temporare pe extensii care dispar peste noapte.
Nu vreau sa avertizez inca odata.
 
Acest topic este pentru surse gratis de vizionat canale tv online si nu de promovare proiecte proprii, mai ales cele temporare pe extensii care dispar peste noapte.
Nu vreau sa avertizez inca odata.
Salut, caut coloboratori cunoscatori si pasionati,... tot ce fac, fac de placere nu fac contra cost. daca e cineva interesat si dornic sa colaboreza, nu ezitati sa ma contactati.
Am precizat clar,... am postat acel site ca un demo, sub nici o forma nu am precizat ca poate fi utilizat si ca vor fi update-uri zilnice. atat timp cat lucrez inca la dezvoltarea lui , totul este in versiune beta.
A spus omul ca e din placere si gratis...si ca e un demo. A cerut doar ajutor. E tot pentru comunitate. E ceva gresit?
 
Acest topic este pentru surse gratis de vizionat canale tv online si nu de promovare proiecte proprii, mai ales cele temporare pe extensii care dispar peste noapte.
Nu vreau sa avertizez inca odata.

Domnule , administrator, daca ai impresia ca vreau sa ma promovez pe acest forum , te rog sa imi dezactivezi contul in secunda 2 in care ai citit acest mesaj. Intentia mea nu este de a ma promova. Daca doream promovare imi faceam singur si prin alte surse, nu pe forum, + ca nu am nimic de castigat la noptile si zilele pierdute lucrand si dezvoltand la aplicatii de gen, incercand sa ofer posibilitatea celor care nu o au , sau nu le permite timpul atat cat imi permite mie, de a se bucura de anumite facilitati in mod total gratuit.
Sunt suficiente persoane care ma cunosc , si stiu prea bine ce fac si ca o fac in totalitate de placere, nu pentru promovare , bani, donatii sau alte chestii.
Asa ca inca o data daca am deranjat incercand sa aduc beneficii utilizatorilor de pe acest forum, te rog sa imi stergi postul si tot o data contul.
Multumesc, o zi buna!
 
A cerut doar ajutor. E tot pentru comunitate. E ceva gresit?
Da, pentru ca topicul nu este pentru acest lucru. Poate deschide topic unde poate cere ajutor, sfaturi, etc.
 
Loading...
Back
Sus