Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

SS IPTV , Smart IPTV sau Ottplayer
Care din aceste aplicatii este mai buna pentru smart tv LG ?
Se poate folosi Plex server pentru VOD Movies si ip tv ?
 
Depinde de necesitatea fiecaruia , daca chiar ai nevoie de aceste liste/stream-uri/bouquet list apelezi la servici cu plata mai mult sau mai putin legale , daca nu , poti cauta pe acest topic liste sau stream-uri si nu in ultimul rand, sunt cei ca tine care fac din asta un hobby dar sunt putini , majoritatea cauta liste M3U8 , recunosc ca am incercat cateva liste de aici ca m-am jucat cu Xtream Codes dar am ajuns tot la serviciile cu plata.
Mai mult sau mai puțin legale??? Toate sunt ilegale și tu ști foarte bine asta, și încă ceva... sunt sigur că ți morțiș că cineva să te întrebe ce servicii folosești tu ca să-ți poți recomanda propriul serviciu... Îmi place...ai stofă ;}
 
Mai mult sau mai puțin legale??? Toate sunt ilegale și tu ști foarte bine asta, și încă ceva... sunt sigur că ți morțiș că cineva să te întrebe ce servicii folosești tu ca să-ți poți recomanda propriul serviciu... Îmi place...ai stofă ;}
Cateva stiu ca sunt legale in functie de tara , Telekom , Orange , Max Dome si lista poate sa continue , daca asta ar fi serviciul meu bestbuyiptv.store nu cred ca as mai fi aici acum , :):):):)
 
Am incercat toate 3 aplicatii pe LG Smart Tv ,parerea mea e ca cea mai friendly si usor de folosit e Smart IPTV ,cred ca ai o perioadă de proba ,merita sa o íncerci!
 
Ultima editare:
E aceași lista ca a ta se pare că va furați unul pe altul dar scampi a zis corect aici cine intră vrea gratuit
Când spui vă furați unul pe altul la ce te referi?! , eu am serverele mele și foarte probabil o grămadă de "cunoscători" de aici din forum folosesc liniile mele doar datorită faptului că nu stau eu să le schimb frecvent.
 
Real Url: bldtv.vip:80 Status: Active Created: 23.03.2019 14:02:32 Expires: 05.05.2019 21:33:04 Active Connections: 0 Maximum Connections: 1 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Real Url: bldtv.vip:80 Status: Active Created: 23.03.2019 14:02:32 Expires: 24.05.2019 21:44:43 Active Connections: 0 Maximum Connections: 1 Formats: "m3u8","ts","rtmp"
 
ofer test gatuit iptv detalii pm
 
Loading...
Back
Sus