Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Eu spun de N ori sa nu mai postati link in clar, chiar scrie pe homepage dar nimeni nu asculta.
  1. adminul la server vede cand intra cineva de aici, asa ca poate bloca din server accesul la serviciu pe baza de referer, daca acesta este roforum.net atunci dai null.
  2. daca postezi link de forma de mai jos, atunci adminul la server nu stie de unde vine userul.
Cod:
linkmeu.com
 
daca gasiti m3u8 pentru HBO HD .... ideea e sa mearga cu VLC ar fi superb... mai gasisem pe pastebin cateva liste dar nimic functional pt HBO (poate nu distribuie in acest format , nu stiu)
 
Of,e bun ce faci, dar iar copiii si n-aduci plus valoare. Stiai ca digisport 3 merge si fara token?
Uite si alte variante tvr hd. Tu faci pac pac. :(
Cod:
#EXTINF:-1,TVR HD
http://79.116.149.34:90/TVRHD/mpegts?token=
#EXTINF:-1,TVR HD
http://79.116.149.34:90/TVRFHD/mpegts?token=
3424
 
Of,e bun ce faci, dar iar copiii si n-aduci plus valoare. Stiai ca digisport 3 merge si fara token?
Uite si alte variante tvr hd. Tu faci pac pac. :(
Cod:
#EXTINF:-1,TVR HD
http://79.116.149.34:90/TVRHD/mpegts?token=
#EXTINF:-1,TVR HD
http://79.116.149.34:90/TVRFHD/mpegts?token=
Vezi atașament 3424
Trebuie admis ca "u have some skills" :) Erlang port mapper daemon ...
 
Interesant ca, imediat ce descarci lista pe baza de "get.php" serverul te si blocheaza :)
 
Oricum accepta doar o conexiune. Si chiar si cu una se intrerupe.
Expires: 4/15/2019 7:17:03 PM Active Connections: 1 Maximum Connections: 1
Si nu te blocheaza. Pune link-ul cu get.php in vlc, salveaza lista...apoi deschide lista cu notepad. Sterge din link "live" si " .m3u8". O sa-ti mearga lista. :)
 
Ultima editare:
Oricum accepta doar o conexiune. Si chiar si cu una se intrerupe.
Expires: 4/15/2019 7:17:03 PM Active Connections: 1 Maximum Connections: 1
Si nu te blocheaza. Pune link-ul cu get.php in vlc, salveaza lista...apoi deschide lista cu notepad. Sterge din link "live" si " .m3u8". O sa-ti mearga lista. :)
Nu este asa, fiindca nu-mi merg nici cele 2 link-uri postate de eyes3r :) Am mai patit acest lucru de mai multe ori si in trecut. Daca foloseam linkul postat de cineva, mergea. Imediat ce faceam o descarcare a playlistului, blocare.
 
Ca nu-ti merg tie e una si ca nu e asa e alta. Corect? Eu asa am facut si-mi merg perfect. Altfel nu spuneam. Bine, mie imi merg si link-urile lui. :p Daca e prea intinsa si afecteaza forumul, un moderator sau admin poate sa mai stearga din "citat". Nu stiu cum e ok.
#EXTM3U
#EXTINF:0,TVR 1
#EXTINF:0,TVR 2
#EXTINF:0,PRO TV
#EXTINF:0,Antena 1
#EXTINF:0,Antena Stars
#EXTINF:0,Prima TV
#EXTINF:0,Na
#EXTINF:0,Kanal D
#EXTINF:0,PRO 2
#EXTINF:0,PRO Gold
#EXTINF:0,Happy Channel
#EXTINF:0,Nat
#EXTINF:0,Look Plus
#EXTINF:0,FILM NOW
#EXTINF:0,HBO România
#EXTINF:0,HBO 2 România
#EXTINF:0,HBO 3 România
#EXTINF:0,AMC România
#EXTINF:0,AXN România
#EXTINF:0,AXN White România
#EXTINF:0,AXN Black România
#EXTINF:0,AXN Spin Româna
#EXTINF:0,Cinemaraton
#EXTINF:0,Cinemax România
#EXTINF:0,Cinemax 2 România
#EXTINF:0,Comedy Central România
#EXTINF:0,E! Entertainment
#EXTINF:0,Epic Drama
#EXTINF:0,FilmBox România
#EXTINF:0,FilmBox Extra
#EXTINF:0,FilmBox Family România
#EXTINF:0,FilmBox Plus România
#EXTINF:0,FilmBox Premium România
#EXTINF:0,Bollywood TV
#EXTINF:0,Bollywood Clasic
#EXTINF:0,Bollywood Film
#EXTINF:0,DIVA Universal
#EXTINF:0,Film Cafe
#EXTINF:0,Paramount Channel România
#EXTINF:0,PRO Cinema
#EXTINF:0,TNT România
#EXTINF:0,TV 1000 România
#EXTINF:0,Antena 3
#EXTINF:0,România TV
#EXTINF:0,B1 TV
#EXTINF:0,Realitatea TV
#EXTINF:0,DIGI 24
 
Ca nu-ti merg tie e una si ca nu e asa e alta. Corect? Eu asa am facut si-mi merg perfect. Altfel nu spuneam. Bine, mie imi merg si link-urile lui. :p Daca e prea intinsa si afecteaza forumul, un moderator sau admin poate sa mai stearga din "citat". Nu stiu cum e ok.
M-a blocat doar pe mine, de pe alt ip merge. Cand am zis ca nu este asa am raspuns la "Si nu te blocheaza", adica ma blocheaza, nu era o afirmatie cu valabilitate generala.
 
Ultima editare:
Are cineva vreo sursa stabila minimax? Sau unde pot cumpara iptv ro?
 
Perfectă aplicație tot respectul
 
E asa un mare lucru sa respecti cele postate de Alexh?
Eu spun de N ori sa nu mai postati link in clar, chiar scrie pe homepage dar nimeni nu asculta.

  1. adminul la server vede cand intra cineva de aici, asa ca poate bloca din server accesul la serviciu pe baza de referer, daca acesta este roforum.net atunci dai null.
  2. daca postezi link de forma de mai jos, atunci adminul la server nu stie de unde vine userul.
Cod:
linkmeu.com
 
Loading...
Back
Sus