Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Danutsrl17 Am copilarit impreuna de-ti permiti sa-mi vorbesti asa? Ai scanat vreodata, ai muncit vreodata pentru vreo lista? Am impartasit si impartasesc liste desi le gasesc eu. Dar cand vezi ca lumea isi bate joc te lasi lehamite. Dar n-ai de unde sti, inca iti stergi nasul.
Stai linistit, lista a ajuns deja la moldoveni. Good job.
 
EDIT : Nu mai fa duplu post pentru ca iti iei suspend ! Si-a mai luat cineva azi tot pentru asa ceva !
Tu iti bati joc de mine? Eu ma chinui ca boul la 5 dimineata sa scriu un topic si tu mi-l stergi?

De cand crearea unui topic si postarea link-ului catre el in alt topic e dublu post? As vrea sa imi arati si mie unde scrie asta in regulament, te rog frumos.

Aici e topic.
Si atunci si asta e dublu post?

AlexH, tu ce parere ai?
 
Ultima editare:
Dublu post probabil se referea ca ai postat 2 rep;ici una dupa alta in topicul asta. N-am fost pe faza. Nu e regulamentar, incarca topicul inutil. Daca vrei sa dai o replica noua si ultima postare e tot a ta folosesti edit si scrii in ultima postare. Banuiesc ca asta e explicatia. Nu stiu.
 
Dublu post probabil se referea ca ai postat 2 rep;ici una dupa alta in topicul asta. N-am fost pe faza. Nu e regulamentar, incarca topicul inutil. Daca vrei sa dai o replica noua si ultima postare e tot a ta folosesti edit si scrii in ultima postare. Banuiesc ca asta e explicatia. Nu stiu.

Pai asta stiu si eu ca e definitia dublului post, dar nu am facut asta. Nu inteleg de ce mi-a fost sters topicul. Vreau si eu o explicatie.
 
Aham, atunci posibil sa fi postat vreun link spre un alt forum pentru descarcarea aplicatiei. Iar presupun. In fine...stii cum se zice....eGzista o eSplicatie. :)))
 
Ai si un link de unde s-o descarc? Mersi anticipat
Nu mai stiu sigur daca trebuie sa ai sopcastul instalat inainte. E placuta aplicatia, are si epg incorporat.
Mai incerc o data sa creez topic dedicat pentru aplicatie. Sper ca de data asta sa nu fie sters, sau macar sa primesc o explicatie daca se intampla asta.

Asadar, link-ul oficial de descarcare si altele se gasesc aici:
Blue TV - Online TV - desktop application

Orice problema sau sugestie e binevenita acolo, cu precizarea ca timpul disponibil pentru imbunatatirea aplicatiei este foarte limitat. Multumesc!
 
Ultima editare de un moderator:
Tu iti bati joc de mine? Eu ma chinui ca boul la 5 dimineata sa scriu un topic si tu mi-l stergi?
Te rog sa te calmezi ca poti face riduri.
De cand crearea unui topic si postarea link-ului catre el in alt topic e dublu post? As vrea sa imi arati si mie unde scrie asta in regulament, te rog frumos.
Pai citeste si vei vedea.
Nu stiu exact cum a fost, ca nu te-am sanctionat eu, dar voi explica pentru ca este greu, desi pe prima pagina scrie clar si mare ca orice link extern in aceast topic trebuie postat de forma de code adica asa
Cod:
http://sitelupeste.ro
Acum voi sterge orice post care are link extern si nu e postat cum trebuie. Am explicat dece, dar nimeni nu acorda atentine.

Ce este dublu post?
  1. atunci cand faci un post pentru fiecare persoana care vrei sa raspunzi in loc sa incluzi totul in unul singur.
  2. cand postezi aiureli gen like, best, imi place (desi e buton pentru asta) sau orice altceva care este junk.

Te-ai luat imediat de mine ca am facut dublu post, dar nu te-ai uitat cum e facut si daca citeai acele cateva randuri vedeai si poate intelegeai despre ce este vorba.
Regula nu e absurda, se permite dublu post cand de la ultima postare a trecut 24 ore si exista un update important, ceva care ne intereseaza.
Ce rost are sa faci dublu, triplu post daca ultima postare iti apartine?
Nu e mai usor sa dai edit?
Stii ce greu este sa citesti un topic cu 1000 de raspunsuri?
Pe viitor cand reactionezi asa iti recomand sa te gandesti bine pentru ca e posibil sa te trezesti cu surprinze.

In topicul legat de acel program tv.
Nu sunt impotriva dar daca iti apartine (cam asa am inteles din ce postezi) trebuia sa specifici in topic, sa oferi mai multe info. Suntem aici sa ajuta userii nu sa facem spam, asta daca poti oferi ajutor, daca nu cere si daca tot il oferi atunci incerca sa aduci cat mai multe info, sa nu trebuiasca userul sa intre pe N link sau sa citeasca N articole pentru a gasi solutia, asta in cazul in care o stii.
Si uite cum am pierdut 10 minute cand puteam face altceva.
 

Cred ca nu ai inteles reactia mea. Nu m-am luat de tine ca ai facut dublu post. Tocmai, stiu foarte bine ce e ala dublu post, iar eu nu am facut asta. Nu are rost sa mai aduc in discutie partea de junk. Am facut exact ceea ce ai facut si tu, adica am pus un link catre topicul din acest forum, si nu ti-am reprosat tie ca asta e gresit, ci tocmai, voiam sa arat ca e ok ceea ce am facut.

Ai pierdut 10 minute? Si eu am pierdut 20 de minute petrecute la 5 dimineata ca sa creez un topic ceva mai complet decat cel actual si care mi-a fost sters pe motive necunoscute. Am citit regulamentul, e neclar, eu nu am postat nici un link catre vreun site personal. Sunt 2 link-uri mari si late, unul de download catre Dropbox si unul catre Virustotal. Si nu mi se pare ca fac spam, incerc sa ajut niste oameni cu programul pe care eu l-am creat, nu altcineva, si asta scrie clar acolo. Apoi, nu am de gand sa implic prea mult efort in a scrie un topic pentru a 2-a oara, in conditiile in care nu mi-e clar daca va fi sters din nou. Am lasat niste instructiuni minimale, si, pana la urma, de-asta am deschis un topic separat, pentru ca sunt dispus sa ajut oamenii cu intrebari in cazul in care acestea apar.

Asa cum eu am depus efortul asta fara sa am absolut nimic de castigat - e doar un hobby - hai sa depuna si restul efortul sa citeasca bine ceea ce scriem si sa nu arunce la gunoi cu usurinta si AROGANTA timpul si munca altora. Ce-ar fi sa atentionam respectuos oamenii ca au facut o greseala - daca a fost facuta vreuna - si sa ii ajutam sa rectifice, in loc sa se arunce la gunoi toata munca lor? Nu sunt vreun gunoi de om sa mi se spuna cu dispret ca imi iau suspend dupa ce depun un efort sa postez ceva folositor pentru unii oameni, zic eu, fara sa am nimic de castigat. Hai sa ne respectam!

Pentru mine conflictul ia sfarsit aici. Cred ca am inceput cu stangul, hai sa o luam de la capat si sper sa ne intelegem bine pe viitor.

Multumesc, numai bine!
 
Ce-ar fi sa atentionam respectuos oamenii ca au facut o greseala - daca a fost facuta vreuna - si sa ii ajutam sa rectifice, in loc sa se arunce la gunoi toata munca lor?
Inteleg, insa trebuie sa te pui si in situatia mea sau a unui moderator. La inregistrare se primeste un mesaj care contine totul pe care nimeni nu arunca o privire.
Cand ai N de facut si vezi ca nimeni nu acorda atentie la textul de pe prima pagina, nu mai stai sa dai notificare la toti, pentru ca este practic imposibil si fiecare mod pe forum o acorda din timpul fara sa primeasca nimic in schimb.
Pentru mine conflictul ia sfarsit aici. Cred ca am inceput cu stangul, hai sa o luam de la capat si sper sa ne intelegem bine pe viitor.
Nu a fost un conflict si doar o notificare.
Sunt de acord ca deja am facut mult offtopic. :D
Voie buna si sa auzim de bine. :D
Cu ocazia asta am atras atentia si altora care nu citesc un amarat de text. :D Asa ca totul e spre un bine viitor. :D
 
Salut

Mai are cineva probleme de astazi cu aplicatia pentru android Smart IPTV v.1.7 ?


La mine nu mai functioneaza nu mai po sa vad nimic indiferent ce fac la ei pe site daca sui un playlist nu merge pe tv nu incarca nimic daca adaug o linie la fel nimic imi apara pe tv adresa mac si imi spune sa sui lista pe site la ei.

Am instalat si versiuni mai vechi si este la fel aceasi problema.




Imi apare urmatorul mesaj:

Explanation of errors:


MAC address is not found! - The MAC address is input incorrectly or you haven't loaded the App at least once.
MAC address is not activated! - TV is not activated. Press here for more information.
Your IP is reported for ban! - Unlock your MAC in app’s settings (PIN 0000) and restart the browser.

Aplicatia o folosesc pe un Set Top Box Android
Aplicatia este platita de foarte mult timp.

Am trimis un email la aceia ce au facut aceasta aplicatie.
 
Ultima editare:
Salut

Mai are cineva probleme de astazi cu aplicatia pentru android Smart IPTV v.1.7 ?


La mine nu mai functioneaza nu mai po sa vad nimic indiferent ce fac la ei pe site daca sui un playlist nu merge pe tv nu incarca nimic daca adaug o linie la fel nimic imi apara pe tv adresa mac si imi spune sa sui lista pe site la ei.

Am instalat si versiuni mai vechi si este la fel aceasi problema.
La mine merge chiar linia făcută de tine doar ca eu am smart iptv 3.0.98 pe un samsung tizen
 
sport
 
Loading...
Back
Sus