Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Ceva dubios

Am pe unul sau cel putin asa cred eu foloseste linia de la mine dar de la acelasi IP imi apare ca se uita cand la 2 canale cand la 4 cand la 20 cand la si mai multe dar este acelasi IP la toate.


Cred ca a ajuns lista pe la aceia ce verifica listele free online si le pun pe site la ei dupa ce le verifica :)


Este ok sa fie asa sau nu?
Posibil doar sa-ti scaneze lista. Cand scanezi pui si sa caute doar o linie o data sau mai multe in acelasi timp.
 
Atentie mare:
1. Nu mai postati adresa email in clar pe forum
2. Cine mai posteaza in clar, are delete post
3. Daca se repeta suspend 3 zile si apoi chiar ban.
4. aceiasi regula este pentru link-uri. Nu se mai accepta in clar nici un link pe acest topic. Spam score a ajuns destul de mare din cauza asta.


Nota:
Multumesc celor care au posat adresele de email, asa am gasit cateva conturi duble si toti vor primi ban. :D
 
Detest cand unii raspund asa, cand nu au propriile fluxuri, vad ca ati dat-o unii pe propriile servere, numai puneti in server, ca vad nu-s chiori, atatea programe pe un singur ip, nah dar unii se cred destepti, fa-l cu plata sa vezi intuneric pe stream-urile acelea.


Nu stiu de ce te superi asa eu nu am spus ca voi cere bani pentru linii am spus doar " Ma mai gandesc momentan este FREE " am formulat asa in sensul ca daca rezista serverul si cat timp vor functiona liniile daca nu rezista serverul la clienti mai multi sau pica liniile normal ca nu voi mai platii pentru vps si atunci nu va mai fi FREE ( va fi inchis ) serverul dar nu am sa cer bani si nici nu am spus asa ceva.

Si in plus cum naiba sa ceri bani pe ceva ce nu este al tau si nici nu sti sigur cat vor functiona liniile.

Dar fiecare intelege ce doreste .

Intentia mea este de a ajuta sa vada cat timp se poate si aceea care nu isi permit sa plateasca pentru IPTV.

Imi cer scuze daca am suparat pe cineva.

Precizez inca odata ca NU intentionez sa fac liniile cu plata.

O seara placuta va doresc la toti de pe acest forum.
 
Nu stiu de ce te superi asa eu nu am spus ca voi cere bani pentru linii am spus doar " Ma mai gandesc momentan este FREE " am formulat asa in sensul ca daca rezista serverul si cat timp vor functiona liniile daca nu rezista serverul la clienti mai multi sau pica liniile normal ca nu voi mai platii pentru vps si atunci nu va mai fi FREE ( va fi inchis ) serverul dar nu am sa cer bani si nici nu am spus asa ceva.

Si in plus cum naiba sa ceri bani pe ceva ce nu este al tau si nici nu sti sigur cat vor functiona liniile.

Dar fiecare intelege ce doreste .

Intentia mea este de a ajuta sa vada cat timp se poate si aceea care nu isi permit sa plateasca pentru IPTV.

Imi cer scuze daca am suparat pe cineva.

Precizez inca odata ca NU intentionez sa fac liniile cu plata.

O seara placuta va doresc la toti de pe acest forum.

Te cam contrazici singur "Ma mai gandesc momentan este FREE " deocamdata, si ma supar ca tu bagand lista aia in server va fi oprita, cum am si spus, chiori nu sunt cand o sa vada atatea conexiuni de pe un singur ip, oricum curand va fi bezna ca unii nu inteleg, uite de cand a fost si inca merge "Creata il 26 May 2018 17:55:10" si merge, nu se gasisera oameni inteligenti pana acum sa faca sever, server se face cand ai streamuri stabile si propii plus dedicat nu rahat de vps de asta ii deconecteaza, pana acum 2 saptamani conexiuni active 55 si acum 429.
 
Te cam contrazici singur "Ma mai gandesc momentan este FREE " deocamdata, si ma supar ca tu bagand lista aia in server va fi oprita, cum am si spus, chiori nu sunt cand o sa vada atatea conexiuni de pe un singur ip, oricum curand va fi bezna ca unii nu inteleg, uite de cand a fost si inca merge "Creata il 26 May 2018 17:55:10" si merge, nu se gasisera oameni inteligenti pana acum sa faca sever, server se face cand ai streamuri stabile si propii plus dedicat nu rahat de vps de asta ii deconecteaza, pana acum 2 saptamani conexiuni active 55 si acum 429.


Ok

Daca asa spui eu voi opri linia ce am puso pe acest forum .

Ca sa nu se mai interpreteze alfel fata de ceea ce am vrut eu normal sa fac si sincer nu am facut pentru ca sa cer bani de la nimeni dar asta este.

Incepand cu ora 22:00 ora Germaniei si 23:00 ora Romaniei linia va fi oprita.


Va multumesc pentru intelegere!
Si sper ca nu am suparat si deranjat pe nimeni.

Update:


Linie inchisa ora 22:00 ora Germaniei.
 
Ultima editare:
Te cam contrazici singur "Ma mai gandesc momentan este FREE " deocamdata, si ma supar ca tu bagand lista aia in server va fi oprita, cum am si spus, chiori nu sunt cand o sa vada atatea conexiuni de pe un singur ip, oricum curand va fi bezna ca unii nu inteleg, uite de cand a fost si inca merge "Creata il 26 May 2018 17:55:10" si merge, nu se gasisera oameni inteligenti pana acum sa faca sever, server se face cand ai streamuri stabile si propii plus dedicat nu rahat de vps de asta ii deconecteaza, pana acum 2 saptamani conexiuni active 55 si acum 429.

Ai dat si tu lista la destui, iar ala la care ai dat da mai departe si tot asa. Deja pe paste a aparut un canal postat pe 9 ianuarie. La viitoarea bezna contribui si tu.
 
Ultima editare:
Ai dat si tu lista la destui, iar ala la care ai dat da mai departe si tot asa. Deja pe paste a aparut un canal postat pe 9 ianuarie. La viitoarea bezna contribui si tu.
Unii ma scot din pepeni oleaca, cred ca contribui chiar azi, eu am iptv de la providerul respectiv , nu ma dor degetele sa deschid un ticket, eu am dat-o doar aici pe forum in privat. Esti cumva fenomenul de pe softpedia ? Daca vrei facem o incercare sa vedem daca mai merg.....
Apropo uite la cate conexiuni a ramas dupa ce a fost scoasa din servere: connessi : 102
 
Daca nu asculati de un om "batran" :)))


Miercuri la 10:52
#653

Lista e mai veche de atat, George. Ce vazusem eu ieri era aceeasi lista dar cu user si parola diferit. N-am fost atent, stiind ip-ul am zis ca-i tot aia. Posibil sa schimbe cat de curand
 
Unii ma scot din pepeni oleaca, cred ca contribui chiar azi, eu am iptv de la providerul respectiv , nu ma dor degetele sa deschid un ticket, eu am dat-o doar aici pe forum in privat. Esti cumva fenomenul de pe softpedia ? Daca vrei facem o incercare sa vedem daca mai merg.....
Apropo uite la cate conexiuni a ramas dupa ce a fost scoasa din servere: connessi : 102

Eu am listele mele, ia uita-te, am cerut candva lista de la tine sau de la oricare de pe acest forum? :)
 
Din toata smecheria asta cu lista e ca mi-a blocat ip-ul. :)))) Nu foloseam lista decat sa vad daca mai merge, da' am cazut si eu la numar. :)))
 
Loading...
Back
Sus