Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Am mentionat intrun post mai sus ca am instalat Nice Re/streamer pe un vps si functioneaza perfect.
Pai si ai pus pachet IPTV simplu sau ai cumparat restream ?

Am testat acum Antena 1 s-a blocat dupa cateva secunde si si-a revenit ! Dar sigur daca se uita 2 persoane in acelas timp la acelas post nu mai merge !
 
Pai si ai pus pachet IPTV simplu sau ai cumparat restream ?

Am testat acum Antena 1 s-a blocat dupa cateva secunde si si-a revenit ! Dar sigur daca se uita 2 persoane in acelas timp la acelas post nu mai merge !


Nu am cumparat restream doar canale primite de la voi si am facut rapid o mica selectie.
Antena 1 asa merge ea mai rau .

Daca as avea canale stabile sunt sigur ca functioneaza bine serverul.
 
Cred ca e destul postat mai nu??? Te-am mai avertizat odata sa nu te repeti.
televiziune iptv privata server romanesc garantat toate canalele romanesti suport smart tv pc tablete telefoane recivere peste 6000 de canale si filme oferim si seseller detalii
 
televiziune iptv privata server romanesc garantat toate canalele romanesti suport smart tv pc tablete telefoane recivere peste 6000 de canale si filme oferim si seseller detalii

Nu inteleg cersitul dupa liste si reclamele exagerate inutil.
Am si eu de testat un server momentan sunt doar cateva canale stabile nestabile doar vreau sa vad ce si cum tine la server.

Linie IPTV: http://185.216.215.86:4300/siptv/roforum:roforum:playlist.m3u


Am pus si 2 canale 4k doresc sa testez doar nimic alceva.

Va multumesc!

A intrat in loop dupa vreo 30 de secunde pe toate posturile.
 
O fi de la mine din server sau de la restreamul lor ? :(


Vps-ul il ai tot la Contabo?
 
Ceva dubios

Am pe unul sau cel putin asa cred eu foloseste linia de la mine dar de la acelasi IP imi apare ca se uita cand la 2 canale cand la 4 cand la 20 cand la si mai multe dar este acelasi IP la toate.


Cred ca a ajuns lista pe la aceia ce verifica listele free online si le pun pe site la ei dupa ce le verifica :)


Este ok sa fie asa sau nu?
 
Ultima editare:
Pentru Romania cel mai sigur este instalatie acasa direct din receiver tau.
In felul asta vei avea calitate si uptime. Pentru cele străine cauti link direct si le pui la tine.
 
Ceva dubios

Am pe unul sau cel putin asa cred eu foloseste linia de la mine dar de la acelasi IP imi apare ca se uita cand la 2 canale cand la 4 cand la 20 cand la si mai multe dar este acelasi IP la toate.


Cred ca a ajuns lista pe la aceia ce verifica listele free online si le pun pe site la ei dupa ce le verifica :)


Este ok sa fie asa sau nu?
face restream de la tine de aia :))
 
Loading...
Back
Sus