Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Oferta mai buna de bestbuyiptv.com nu exista nicaieri.
Multumesc de sugestie. Acum teste si pot spune ca sunt super multumit. Totul se incarca ok in tarile care le vreau.
Dupa teste cred ca voi lua de aici.
 
Multumesc de sugestie. Acum teste si pot spune ca sunt super multumit. Totul se incarca ok in tarile care le vreau.
Dupa teste cred ca voi lua de aici.
L-am recomandat si eu mai demult, ii folosesc de 5 luni fara probleme ! Zilele astea au avut o problema cu site-ul la baza de date, dar in rest sunt super ok !
 
Testez serviciul, sunt multe posturi duble (hd-sd), deci cele 303 de canale e o vrajeala. De asemenea, multe nu se deschid. La pretul acesta deja putem migra catre oferte legale, gen telekom.


Ce este de laudat atata la acestia IPTV Subscription | Best Provider IPTV | Best IPTV | BestBuyIPTV au la canalele romanesti doar 121 canale car sunt foarte multe dublate adica de doua sau 3 ori iar la canalele din Germania au aproape 400 canale care sun de foarte multe ori dublate.

Deci sincer eu raman la parerea mea ca dai un ban dar stai in fata adica dai un ban dar ai calitate.


La cei de la IPTV Subscription | Best Provider IPTV | Best IPTV | BestBuyIPTV scrie la multe canale ca sunt la rezolutia de 1080 si ele sunt ba la 720 ba la 576 sau 468 si multe altele deci eu consider ca la PRTV MEDIA | Aici te simti acasa este mult mai bine.

Dar inca o data precizez ca este doar parerea mea si nu o luati in nume de rau.

Multumesc!
 
@Emil2018 nu stiu cum dar lista a ajuns pe site-uri deja. Iar o sa schimbe user si parola.
Da este si normal sa ajunga pentru ca am observat useri care nu au discutat in acest topic deloc doar acum cand a aparut aceasta lista si au si ceruto si normal ca au dato mai departe.

Trebuie facut alfel cu datul de liste sau linii m3u gasit o alta solutie casa nu se raspandeasca asa de repede.

Tin sa mentionez ca si eu am cerut lista dar cand am primito am realizat ca eu o aveam deja aceea lista.
 
Ultima editare:
Ce este de laudat atata la acestia IPTV Subscription | Best Provider IPTV | Best IPTV | BestBuyIPTV au la canalele romanesti doar 121 canale car sunt foarte multe dublate adica de doua sau 3 ori iar la canalele din Germania au aproape 400 canale care sun de foarte multe ori dublate.

Deci sincer eu raman la parerea mea ca dai un ban dar stai in fata adica dai un ban dar ai calitate.


La cei de la IPTV Subscription | Best Provider IPTV | Best IPTV | BestBuyIPTV scrie la multe canale ca sunt la rezolutia de 1080 si ele sunt ba la 720 ba la 576 sau 468 si multe altele deci eu consider ca la PRTV MEDIA | Aici te simti acasa este mult mai bine.

Dar inca o data precizez ca este doar parerea mea si nu o luati in nume de rau.

Multumesc!

Este bine sa avem alternative, cine vrea mai scump, n-are decat. Insa cu 15 EUR/luna deja am iptv de la telekom, legal.
 
Da este si normal sa ajunga pentru ca am observat useri care nu au discutat in acest topic deloc doar acum cand a aparut aceasta lista si au si ceruto si normal ca au dato mai departe.

Trebuie facut alfel cu datul de liste sau linii m3u gasit o alta solutie casa nu se raspandeasca asa de repede.

Tin sa mentionez ca si eu am cerut lista dar cand am primito am realizat ca eu o aveam deja aceea lista.

Anul trecut lista telekom (HD) a fost raspandita peste tot de cativa membri "activi" de pe acest forum, stim care a fost rezultatul.
 
Anunt:
Cine a dat lista mai departe primeste Full Ban imediat si post la lista neagra sa-l stie toata lumea pe viitor, plus publicat datele persoanel, sa nu te poti ascunde.
Nu avem nevoie de specimene de acest gen pe aici. Altii se chinuie sa faca rost de liste pentru comunitate si TU, le dai share pe intreg netul.
Abia astept informatiile sa vad care a fost.
Daca esti smart, cel mai bine spui TU cine este, vei primi ban dar nu iti vom mai publica datele persoanele.
Tu alegi.
 
Sal!Vroiam si eu lista de la Emil dar daca spuneti ca deja a aparut share ...sper sa nu se opreasca...:(
Ps:A folosit cineva aplicatia ulangotv+?Mi-a zis cineva sa o incerc ca e calitate germana numai ca e un pic piperat abonamentul...
 
Anunt:
Cine a dat lista mai departe primeste Full Ban imediat si post la lista neagra sa-l stie toata lumea pe viitor, plus publicat datele persoanel, sa nu te poti ascunde.
Nu avem nevoie de specimene de acest gen pe aici. Altii se chinuie sa faca rost de liste pentru comunitate si TU, le dai share pe intreg netul.
Abia astept informatiile sa vad care a fost.
Daca esti smart, cel mai bine spui TU cine este, vei primi ban dar nu iti vom mai publica datele persoanele.
Tu alegi.


Si eu sunt curios cine este persoana cu pricina.

Trebuia luat masuri mai de mult pentru ca asa sa intamplat si cu aceasta linie http://zzyiptv.tk:4300/mpg/roforum:roforum:playlist.m3u de nu mai merge tot din cauza ca a aparut pe toate sit-urile de IPTV de pe net si atunci sigur ca functioneaza cateva ore sau maxim 2, 3 zile si pica linia.

Sunt curios daca se afla cine este persoana sau daca isi va da arama pe fata aici pe forum.
 
Aveti dreptate cu listele. Ar trebui sa trimitem in privat listele care merg bine doar la cine merita pentru ca stim cat de greu este sa gasesti o lista buna. Cine apare asa din senin si cere list ar trebui evitat.
Oricum lista era pe topicmd din 28/12/2018. O seara placuta tuturor!!
 
Ce este de laudat atata la acestia IPTV Subscription | Best Provider IPTV | Best IPTV | BestBuyIPTV au la canalele romanesti doar 121 canale car sunt foarte multe dublate adica de doua sau 3 ori iar la canalele din Germania au aproape 400 canale care sun de foarte multe ori dublate.

Deci sincer eu raman la parerea mea ca dai un ban dar stai in fata adica dai un ban dar ai calitate.


La cei de la IPTV Subscription | Best Provider IPTV | Best IPTV | BestBuyIPTV scrie la multe canale ca sunt la rezolutia de 1080 si ele sunt ba la 720 ba la 576 sau 468 si multe altele deci eu consider ca la PRTV MEDIA | Aici te simti acasa este mult mai bine.

Dar inca o data precizez ca este doar parerea mea si nu o luati in nume de rau.

Multumesc!


Le-am cerut si eu un iptv de test, au ceva programe nu gluma :))
 
Aveti dreptate cu listele. Ar trebui sa trimitem in privat listele care merg bine doar la cine merita pentru ca stim cat de greu este sa gasesti o lista buna. Cine apare asa din senin si cere list ar trebui evitat.
Oricum lista era pe topicmd din 28/12/2018. O seara placuta tuturor!!

Din curiozitate am verificat si eu, intr-adevar lista era publicata la 29.12.2018 pe topicmd. Acolo se mentioneaza ca va functiona 2-3 zile, vad ca inca mai merge, acum am descarcat-o.
Pe pastebin a fost facuta publica la 27.12.2018. Nu este tocmai o lista ultrasecreta, motiv pentru care cred ca deja aparuse pe site-uri inainte de a fi trimisa la diferiti useri prin mail.
 
Loading...
Back
Sus