Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Veverito, nu te astamperi deloc, a? :))) Iar strici listele altora. Nu mai ai topic pe softpedia si te-ai aciuat aici.
 
baiatu asta de pe aici cu http://iptvmasterr.ddns.net:8000/ sa gandit el azi-noapte sa faca restream la toate cananale pe serverul lui ..... a pus serverul in cap..... a fost banat pe server ....acum este din nou functional...... http://zzyiptv.ml:4300/mpg/roforum:roforum:playlist.m3u Enjoy !!

Am vazut solicitarile voastre pt personalizarea listei, momentan nu am timp si cum spuneam nici serverul nu permite foarte mult trafic , probabil ca pe la sfarsitul lunii voi achizitiona un server mai puternic...asa ca momentat va ramane la stadiul acesta de test....



NU MAI MERGE LISTA :(((((((((((((((((((((((((
 
Ultima nota:
Topicul este pentru canale Tv online si nu pentru certuri sau chestii personale.
Cine mai face referire la asa ceva sau nu posteaza offtopic va fi sanctionat.
Sper sa nu ma repet.
 
Cine mai face referire la asa ceva sau nu posteaza offtopic va fi sanctionat.
.
Deci offtopic e voie. :)) Scuze Alex, dar cum sa nu ma ia cu nabadai cand imprastie lista rds cu liniute si telekom cu rezolutie mare. Adica eu caut la fiecare port rds canalele, pun sute de variante de x, de liniute de....si cand e gata o fac public in grup facebook. Colegii, eu...mau adaugam ce gasim. Asa si cu lista telekom. Cauta rezolutia buna, schimba, pune posturi. Tot cu colegii. Si el...puff, pune lista peste tot. Tu cum ai reactiona? Sa-si puna lista lui de radio si regionale. Se mai si lauda in softpedia ca el a facut, el a dres. Copil copil, dar...
 
Deci offtopic e voie. :)) Scuze Alex, dar cum sa nu ma ia cu nabadai cand imprastie lista rds cu liniute si telekom cu rezolutie mare. Adica eu caut la fiecare port rds canalele, pun sute de variante de x, de liniute de....si cand e gata o fac public in grup facebook. Colegii, eu...mau adaugam ce gasim. Asa si cu lista telekom. Cauta rezolutia buna, schimba, pune posturi. Tot cu colegii. Si el...puff, pune lista peste tot. Tu cum ai reactiona? Sa-si puna lista lui de radio si regionale. Se mai si lauda in softpedia ca el a facut, el a dres. Copil copil, dar...

Sa nu mai vorbim despre faptul ca listele acestea au fost facute publice in repetate randuri pe pastebin. De acolo au fost preluate inclusiv de niste site-uri din Rusia si daca initial pe baza unei simple cautari dupa streamurile t e l e k o m in rezolutie hd nu gaseai nimic in google, actualmente situatia sta altfel. Cei care impartasesc peste tot, iresponsabil aceste liste, nu fac decat sa omoare streamurile.
Btw, Liviu, iti apreciez munca pe iptvzone.
 
Loading...
Back
Sus