Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

kinga22

New Member
Registered
Nu inteleg de ce sunt postate aici doar liste care rezista o zi sau chiar mai putin? care este scopul? doar promovare?
Ideea este ca majoritatea oamenilor doresc liste care sa functioneze o perioada ceva mai lunga nu doar asa de test, cand am descoperit acest forum, acum ceva timp era diferit, acum doar teste

kinga22

New Member
Registered
Pentru ca listele ce dureaza mai mult sunt cautate/ descoperite de unii si altii le pun peste tot. Ce ar fi sa ramana in folos propriu. Toata lumea ar fi multumita.
asta asa este nu neg, am patit de cateva ori chiar sa ofer liste create de mine si ca nu mai functionau si apareau peste tot. insa imi este din ce in ce mai greu sa gasesc in acest moment liste, mi-am creat o lista destul de buna acum insa simt nevoia de o completare, si nu prea reusesc sa gasesc (ex Invest. Discovery sau Crime+investigation) si nu reusesc deloc.

kinga22

New Member
Registered
daca doresti putem face un schimb de liste in privat pe mail sau ceva...poate te ajuta lista mea sa aduci completari in lista ta.. Lista ea e ceva mai internationala dar de bun gust.

Cotos Alexandru

Active Member
Registered
Full Member
Ca sa inlaturam orice problema, am creat un site unde poti viziona posturile ONLINE. fie ca esti de pe tableta, telefon, laptop sau TV..

intra de pe oricare browser pe TV Live cu canale Romanesti
creeaza un cont gratuit si vizioneaza toate posturile.

Site-ul este inca in lucru dar cu posibilitatea de a viziona posturile fara intrerupere .

Pentru cei mai smecheri si mai frumosi , nu va obositi sa creati liste cu m3u8 pentru ca parola si userul este setat pe token si se schimba la o ora ! :)

Florin 79

Member
Registered
Ca sa inlaturam orice problema, am creat un site unde poti viziona posturile ONLINE. fie ca esti de pe tableta, telefon, laptop sau TV..

intra de pe oricare browser pe TV Live cu canale Romanesti
creeaza un cont gratuit si vizioneaza toate posturile.

Site-ul este inca in lucru dar cu posibilitatea de a viziona posturile fara intrerupere .

Pentru cei mai smecheri si mai frumosi , nu va obositi sa creati liste cu m3u8 pentru ca parola si userul este setat pe token si se schimba la o ora ! :)
Mulțumesc frumos m---ra canalele se poate

crinu

Member
Registered
Are cineva o lista care sa mearga macar 48 de ore? Cam toate listele puse pe forum în ultimul timp nu merg mai mult de jumatate de zi...Cand am gasit forumul am crezut ca vor fi si liste care sa tina cateva zile. Multumesc tuturor celor care incearca sa ajute si pe altii si nu tin doar pentru ei, mai ales cand detin mai multe link-uri pentru acelasi post TV!

maramaoxx

Member
Registered
Are cineva o lista care sa mearga macar 48 de ore? Cam toate listele puse pe forum în ultimul timp nu merg mai mult de jumatate de zi...Cand am gasit forumul am crezut ca vor fi si liste care sa tina cateva zile. Multumesc tuturor celor care incearca sa ajute si pe altii si nu tin doar pentru ei, mai ales cand detin mai multe link-uri pentru acelasi post TV!
Salut, cauta-ma pe Telegram @maramaoxx si te ajut.

Reclama

Topicuri Recomandate

1. Platforma CPL Romania

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Sunt Invizibil

Loading...
Sus