Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Canalele cu .Ts ... NU sant de folos
Merg cateva secunde .... chiar si cu VLC togle
Nu are treaba ca sunt ts. Pot fi de tip ts si sa acepte n conexiuni in acelasi timp. Deci depinde de numarul de conexiuni acceptat si numarul de conectati, desigur. E valabil pentru orice tip de lista. Bine, ideea e sa duca si serverul.
modifica lista in mpegts sau hls sau doar m3u
E doar o amagire.
 
are cineva o listă m3u care funcționează cu canalul ANTENA1?
îl puteți trimite prin inbox. Pentru prietena mea care este din România. Nu sunt român.
sau dacă cineva știe unde pot plăti pentru a obține canalul. Mulțumesc pentru ajutor. Sper că poți înțelege, (google Translate)
 
are cineva o listă m3u care funcționează cu canalul ANTENA1?
îl puteți trimite prin inbox. Pentru prietena mea care este din România. Nu sunt român.
sau dacă cineva știe unde pot plăti pentru a obține canalul. Mulțumesc pentru ajutor. Sper că poți înțelege, (google Translate)
Aici ai topic unde sunt servicii cu plata. Cele doua din topic sunt testate si folosite de mine.
 
Salut
Are cineva Antena1 stabil?
Multumesc
ptr programele antenta 1 , 3 , stars ... etc creeaza cont pe antenaplay.ro si poti viziona 3 min gratis. accesezi cu firefox si inainte sa apesi pe play dai click dreapta si click pe inspect element, te duci pe tabul network si la filter urls scrii m3u si dupaia dai play si o sa iti apara linkul cu token si il copiezi si l bagi in lista ta. sper ca m am facut inteles
 
Loading...
Back
Sus