Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

"Descarcă appl iptv blink player că e perfectă depe magazin play smarters iptv 3.0.5 ,pe smart iptv ,lidi iptv"
se pot folosi si pe fire stick?
ce playere recomandati pentru fire stick?
pentru transferul de pe pc pe fire stick ce program folositi?
 
Ultima editare:
"Descarcă appl iptv blink player că e perfectă depe magazin play smarters iptv 3.0.5 ,pe smart iptv ,lidi iptv"
se pot folosi si pe fire stick?
ce playere recomandati pentru fire stick?
pentru transferul de pe pc pe fire stick ce program folositi?
Pentru transfer eu folosesc wireless file manager - e in lista amazon - Te conectezi cu orice webbrowser - telefon, pc.... la serverul facut pe firestick de wireless file manager si poti trimite orice vrei. Are si browser daca trimiti un apk si vrei sa-l instalezi.
Alta optiune - app2fire ca sa instalezi orice app de pe tel pe firestick
Pt programe iptv, tv....., iti recomand unlnked.link si apoi gasesti coduri online pt diferite iptv unde ai toate programele ce le poti incerca.
Pt vizionat pe firestick, daca ai un cont valid (m3u) iti recomand TIVImate, pt altele Ultimate IPTVloader sau OTTNavigator.
 
merci!

"
Pentru transfer eu folosesc wireless file manager - e in lista amazon - Te conectezi cu orice webbrowser - telefon, pc.... la serverul facut pe firestick de wireless file manager si poti trimite orice vrei. Are si browser daca trimiti un apk si vrei sa-l instalezi.
Alta optiune - app2fire ca sa instalezi orice app de pe tel pe firestick
Pt programe iptv, tv....., iti recomand unlnked.link si apoi gasesti coduri online pt diferite iptv unde ai toate programele ce le poti incerca.
Pt vizionat pe firestick, daca ai un cont valid (m3u) iti recomand TIVImate, pt altele Ultimate IPTVloader sau OTTNavigator."

e nevoie de instalat si pe stick un program de legatura cu pc?
 
merci!

"
Pentru transfer eu folosesc wireless file manager - e in lista amazon - Te conectezi cu orice webbrowser - telefon, pc.... la serverul facut pe firestick de wireless file manager si poti trimite orice vrei. Are si browser daca trimiti un apk si vrei sa-l instalezi.
Alta optiune - app2fire ca sa instalezi orice app de pe tel pe firestick
Pt programe iptv, tv....., iti recomand unlnked.link si apoi gasesti coduri online pt diferite iptv unde ai toate programele ce le poti incerca.
Pt vizionat pe firestick, daca ai un cont valid (m3u) iti recomand TIVImate, pt altele Ultimate IPTVloader sau OTTNavigator."

e nevoie de instalat si pe stick un program de legatura cu pc?
Eu folosesc asta Send files to TV - Apps on Google Play
 
Loading...
Back
Sus