Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Sa mari tu eu zic sa iti vezi de treaba ta nu sa comentezi aiurea nu da bine corectand lumea , plecand din romania de vreo 12-13 ani si in acesti ani vizitand de 2 ori eu zic sa te apti de la comentari ca dai dovada de prost si din cate vad esti aici la mocangeala asa ca ciocul mic ca nu intereseaza pe nimeni de aici parerea si comentarile tele aiurea
 
Ultima editare:
Sa mari tu eu zic sa iti vezi de treaba ta nu sa comentezi aiurea nu da bine corectand lumea , plecand din romania de vreo 12-13 ani si in acesti ani vizitand de 2 ori eu zic sa te apti de la comentari ca dai dovada de prost si din cate vad esti aici la mocangeala asa ca ciocul mic ca nu intereseaza pe nimeni de aici parerea si comentarile tele aiurea
Eu cred că nu contează de câți ani ești plecat din Romania. A scrie și a vorbi nu se uită ... felul în care o faci tu , denotă că nici măcar nu ai știut vreodată. După părerea mea , acasă erai Robert ... acum prin Italia ai devenit Roberto :) Și dacă cineva îți atrage atenția că "stâlcești" limba română... nu înseamnă că e prost. Apropos... eu sunt plecat din țară de 20 de ani ... și după cum vezi , nu am uitat.
 
Eu cred că nu contează de câți ani ești plecat din Romania. A scrie și a vorbi nu se uită ... felul în care o faci tu , denotă că nici măcar nu ai știut vreodată. După părerea mea , acasă erai Robert ... acum prin Italia ai devenit Roberto :) Și dacă cineva îți atrage atenția că "stâlcești" limba română... nu înseamnă că e prost. Apropos... eu sunt plecat din țară de 20 de ani ... și după cum vezi , nu am uitat.
Nu e vorba de asta , este vorba de alceva.
Daca tu te crezi destept nu trebuie sa corectezi pe alti in genul ala.
Poate ca nu omul este vinovat pt ca sa scris ceva gresit in mesaj
Poate ca corectorul telefonului a facuto fara ca sa iti dai seama, de asta nu e ok sa te bagi sa vb si sa corectezi pe alti fara sa cunosti contestul.
Corectand pe altu nu imseamna decat ca dai dovata ca esti mai prost decat cel care a scris.
Nu sunt singurul de pe forum care nu a scris corect , insa nu a aparut nici un terminat cu astfel de comentari aiurea
 
Nu e vorba de asta , este vorba de alceva.
Daca tu te crezi destept nu trebuie sa corectezi pe alti in genul ala.
Poate ca nu omul este vinovat pt ca sa scris ceva gresit in mesaj
Poate ca corectorul telefonului a facuto fara ca sa iti dai seama, de asta nu e ok sa te bagi sa vb si sa corectezi pe alti fara sa cunosti contestul.
Corectand pe altu nu imseamna decat ca dai dovata ca esti mai prost decat cel care a scris.
Nu sunt singurul de pe forum care nu a scris corect , insa nu a aparut nici un terminat cu astfel de comentari aiurea
Daca cineva te corectează înseamnă ca vrea sa te ajute...
 
Nu e vorba de asta , este vorba de alceva.
Daca tu te crezi destept nu trebuie sa corectezi pe alti in genul ala.
Poate ca nu omul este vinovat pt ca sa scris ceva gresit in mesaj
Poate ca corectorul telefonului a facuto fara ca sa iti dai seama, de asta nu e ok sa te bagi sa vb si sa corectezi pe alti fara sa cunosti contestul.
Corectand pe altu nu imseamna decat ca dai dovata ca esti mai prost decat cel care a scris.
Nu sunt singurul de pe forum care nu a scris corect , insa nu a aparut nici un terminat cu astfel de comentari aiurea
In general , dacă ar intra corectorul , te-ar ajuta. De exemplu ... "facuto" are o liniuță (cratimă) ... la mine corectorul "știe". In fine , așa cum a spus și OK1 , nu cred că al nostru coleg de forum ... catalin009 ... a făcut-o cu răutate.
Liste și Mac-uri să fie :)
 
STATUS : Active
MAXCONN : 4000
ACTCONN : 881
TRIAL : 0
Created on : 31.10.2020 3:27:49
Allowed Outputs : m3u8,ts,rtmp
Expired on : unlimited
Channels : PAY PER VIEW CINEMAUSA ENT HDUSA FHDUSA SD USA MOVIES HDUSA NEWS HDUSA KIDS HDUSA SPORTS HDUSA LOCALS ABCUSA LOCALS CBSUSA LOCALS FOXUSA LOCALS NBCUSA LOCALS MISCUSA LOCALS US/LATINUSA LOCALS BY STATEADULT SWIMDISCOVERY + LOCAL NOWNBC PEACOCKPEACOCK EXTRAPLUTO USACANADA ENTCANADA KIDSCANADA MOVIESCANADA NEWSCANADA SPORTSFRENCH CANADIANUK ENTUK DOCSUK MOVIESUK KIDSUK SPORTSUK PLUTOUK FREEVIEWIRELAND4K CONTENTAUSSIE SPORTSBETTING CHANNELSCRICKETDIRT RACING/NASCARDIRT VISIONDAZNELEVENESPN/PLUSESPN PLAYEPL/WSLF1/MOTOFANATIZFITE TVFLO SPORTSGAAGOGOLFIFOLLOW/FAC/EFLCLOIMLBMINOR LEAGUE BASEBALLMLS MMA/UFC FIGHT PASSMOLANBAWNBANCAANFLNFL REPLAYNHLMINOR LEAGUE HOCKEYNIFLNOW PREMIEROPTUSPRIME TVPRO WRESTLING/SPORTS ENTRUGBYSETANTASPARKSPFLSTANTELEFOOTSOCCER/FUTBOLTUDNASTRO SUPERSPORTSUPERSPORTTENNISWORLD SPORTSAFRICANARABICAUSTRALIANCARIBBEANFILIPINOFRENCHGERMANGREEKITALIANLATINOARGENTINABRAZILBOLIVIACHILECOLOMBIACOSTA RICADOMINICANECUADOREL SALVADORGUATEMALAHONDURUSNICARAGUAPARAGUAYPERUURUGUAYMEXICANPLUTO MEXPORTUGUESESPANISHPLUTO ESPMUSICRELIGIONCAMSADULT XXX
ScreenShot_20220928221653.jpeg
 

Atașamente

  • 4000.m3u
    2,9 MB · Vizualizări: 92
ScreenShot_20220928222358.jpeg
STATUS : Active
MAXCONN : 200
ACTCONN : 169
TRIAL : 0
Created on : 07.09.2022 23:33:02
Allowed Outputs : m3u8,ts,rtmp
Expired on : unlimited
Channels : AMAZON PRIME VIDEO SERIESBUNDESLIGA REPLAYSDISCOVERY+ ORIGINALDISNEY+ ORIGINALEPL PREMIER LEAGUE REPLAYSLA LIGA REPLAYSNETFLIX PREMIERE ORIGNALNETFLIX SERIES ORIGINALSERIES A REPLAYSSKY STORE PREMIERUEFA CHAMPIONS LEAGUE REPLAYSUEFA EUROPA LEAGUE REPLAYSHBO MAX ORIGINAL
 

Atașamente

  • 200.m3u
    41,7 KB · Vizualizări: 49
STATUS : Active
MAXCONN : 1000
ACTCONN : 874
TRIAL : 0
Created on : 13.03.2020 15:01:43
Allowed Outputs : m3u8,ts,rtmp
Expired on : unlimited
Channels : AfghanistanAfricaAlbania ➾ KidsAlbania ➾ SportsAlbania ➾ MusicAlbania ➾ NewsAlbania ➾ MovieAlbania ➾ LifeStyleAlbania ➾ NatureAlbania ➾ DocumentaryAlbaniaAlgeriaArabicArgentinaArmeniaAustraliaAustriaAzerbaijanBahrainBangladeshBelarusBelgiumBoliviaBosniaBulgaria ➾ KidsBulgaria ➾ SportsBulgaria ➾ MusicBulgaria ➾ LifeStyleBulgariaCambogiaCanada ➾ KidsCanada ➾ FootballCanada ➾ SportsCanada ➾ MusicCanada ➾ NewsCanada ➾ MovieCanada ➾ LifeStyleCanada ➾ NatureCanada ➾ DocumentaryCanadaCaribbeanChileChinaColombiaCosta RicaCroatia ➾ NewsCroatia ➾ LifeStyleCroatiaCubaCyprusCzech Republic ➾ KidsCzech Republic ➾ SportsCzech Republic ➾ Motor SportsCzech RepublicDenmark ➾ KidsDenmark ➾ SportsDenmark ➾ LifeStyleDenmark ➾ DocumentaryDenmarkDominican RepublicEcuadorEgyptEl SalvadorEX-YUFinlandFrance ➾ KidsFrance ➾ FootballFrance ➾ SportsFrance ➾ Motor SportsFrance ➾ MusicFrance ➾ NewsFrance ➾ MovieFrance ➾ FoodFrance ➾ LifeStyleFrance ➾ NatureFrance ➾ DocumentaryFranceGeorgiaGermany ➾ KidsGermany ➾ FootballGermany ➾ SportsGermany ➾ Motor SportsGermany ➾ MusicGermany ➾ NewsGermany ➾ MovieGermany ➾ LifeStyleGermany ➾ NatureGermany ➾ DocumentaryGermanyGreece ➾ SportsGreece ➾ MusicGreece ➾ NewsGreece ➾ LifeStyleGreeceGuatemalaHondurasHong KongHungary ➾ KidsHungary ➾ SportsHungaryIndia ➾ KidsIndia ➾ MusicIndia ➾ NewsIndia ➾ LifeStyleIndia ➾ NatureIndiaIndonesiaIranIraqIrelandIsraelItaly ➾ KidsItaly ➾ SportsItaly ➾ MusicItaly ➾ NewsItaly ➾ LifeStyleItalyJapanJordanKazakhstanKurdistanKuwaitLaosLatinoLebanonLibyaLithuaniaMacedoniaMalaysiaMaltaMexico ➾ KidsMexico ➾ SportsMexico ➾ Motor SportsMexico ➾ MusicMexico ➾ NewsMexico ➾ MovieMexico ➾ FoodMexico ➾ LifeStyleMexico ➾ DocumentaryMexicoMongoliaMontenegroPortugal ➾ MoviePortugal ➾ FoodPortugal ➾ LifeStylePortugal ➾ NaturePortugal ➾ DocumentaryPortugalPuerto RicoQatar ➾ SportsQatar ➾ NewsQatar ➾ DocumentaryQatarRomania ➾ KidsRomania ➾ SportsRomania ➾ NewsRomania ➾ LifeStyleRomania ➾ NatureRomaniaRussia ➾ KidsRussia ➾ SportsRussia ➾ NewsRussia ➾ LifeStyleRussia ➾ DocumentaryRussiaSaudi ArabiaSerbia ➾ SportsSerbia ➾ NewsSerbiaSingaporeSlovakiaSloveniaSouth Africa ➾ KidsSouth Africa ➾ FootballSouth Africa ➾ SportsSouth Africa ➾ MusicSouth Africa ➾ NewsSouth Africa ➾ MovieSouth Africa ➾ LifeStyleSouth Africa ➾ NatureSouth Africa ➾ DocumentarySouth AfricaSouth KoreaSpain ➾ KidsSpain ➾ FootballSpain ➾ SportsSpain ➾ Motor SportsSpain ➾ MusicSpain ➾ NewsSpain ➾ MovieSpain ➾ FoodSpain ➾ LifeStyleSpain ➾ NatureSpain ➾ DocumentarySpainSudanSurinameSweden ➾ KidsSweden ➾ SportsSweden ➾ LifeStyleSwedenSyriaTaiwanThailandTunisiaTurkey ➾ KidsTurkey ➾ FootballTurkey ➾ SportsTurkey ➾ MusicTurkey ➾ NewsTurkey ➾ MovieTurkey ➾ FoodTurkey ➾ LifeStyleTurkey ➾ NatureTurkey ➾ DocumentaryTurkeyUAE ➾ KidsUAE ➾ SportsUAE ➾ MusicUAE ➾ NewsUAE ➾ MovieUAE ➾ LifeStyleUAE ➾ NatureUAE ➾ DocumentaryUAEUK ➾ KidsUK ➾ FootballUK ➾ SportsUK ➾ Motor SportsUK ➾ MusicUK ➾ NewsUK ➾ MovieUK ➾ FoodUK ➾ LifeStyleUK ➾ NatureUK ➾ DocumentaryUKUkraineUruguayUSA ➾ KidsUSA ➾ SportsUSA ➾ Motor SportsUSA ➾ MusicUSA ➾ NewsUSA ➾ MovieUSA ➾ FoodUSA ➾ LifeStyleUSA ➾ NatureUSA ➾ DocumentaryUSAVietnamYemen
VOD : ScreenShot_20220928223013.jpeg
 

Atașamente

  • 1000.m3u
    803,7 KB · Vizualizări: 65
STATUS : Active
MAXCONN : 220
ACTCONN : 175
TRIAL : 0
Created on : 12.04.2021 18:30:30
Allowed Outputs : m3u8,ts,rtmp
Expired on : unlimited
Channels : TR: SPORTR: ULUSALTR: YERELTR: COCUKTR: BELGESELTR: SINEMADE: DEUTSCHE HEVCDE: DEUTSCHE UHD RAW / SKY SPORTSDE: DEUTSCHE KINDERDE: DEUTSCHE KINODE: DEUTSCHE DOKU / TELEKOM MAGENTA PASSVIP: DEUTSCHE SENDERAT: AUSTRIAHR: HRVATSKIAL: ALBANIAMK: MAKEDONIARO: ROMANIAPL: POLANDES: ESPANARU: RUSIANO: NORWAYIR: IRANBIH: BOSNIAFR: FRANCESRB: SERIBANNL: HOLLANDDK: DANIMARKBG: BULGARIA VIPPT: Portugal-VipCH: SchweizSE: SWEDENIL : ISRAELVip Cinema DEUK: United Kingdom VipES: DESPORTESScreenShot_20220928223916.jpeg
 

Atașamente

  • 220.m3u
    279,1 KB · Vizualizări: 54
Loading...
Back
Sus