Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Lista asta cu cele 3 canale Mooz funcționează perfect, dar doar încărcată ca atare în player. Dacă vreau să pun canalele respective într-o listă mai mare nu mai funcționează. Știe cineva o rezolvare la asta?
 

Atașamente

  • mooz.m3u
    367 biți · Vizualizări: 73
Lista asta cu cele 3 canale Mooz funcționează perfect, dar doar încărcată ca atare în player. Dacă vreau să pun canalele respective într-o listă mai mare nu mai funcționează. Știe cineva o rezolvare la asta?
Nu mai merg nici măcar din lista ca atare, deci nu vor merge nici puse în alte liste.
 
Lista asta cu cele 3 canale Mooz funcționează perfect, dar doar încărcată ca atare în player. Dacă vreau să pun canalele respective într-o listă mai mare nu mai funcționează. Știe cineva o rezolvare la asta?
#EXTINF:-1,Mooz 4K UHD RO

#EXTINF:-1,Mooz Dance RO

#EXTINF:-1,Mooz RO

Încearcă astea ... pune-le exact așa cum sunt.
 
Ști vreunul de Romania gratis?
Aplicatie de VPN ( virtual private network ) cu care poti sa vezi posturi tv de pe linkuri ce merg doar daca esti in romania. Aplicatia este full pro.
Descarci arhiva, instalezi pe android, alegi romania si faci conexiunea la internet, dupa asta accesezi linkul gen tvr1 sau tv moldova etc
Am si pt windows aici full varianta pro instalabila sau portabila Psiphon 3.167 (Repack & Portable)
 

Atașamente

  • Psiphon_Pro_v324_MustHave.zip
    34,3 MB · Vizualizări: 172
Ultima editare:
Mulțumesc, merg bine, primul e chiar 4k. Acum depinde cât vor fi valabile... Lista mea ar fi stabilă, dar nu știu ce să fac cu ea din păcate.
Eu am lista din care le-am scos de aproape 3 luni si nu am avut probleme.
Tot ce avem de facut .. fara suparare ... e sa nu o impartim.
Cu cat sunt mai multi pe ea (lista) , cu atat va merge mai greu sau nu va mai merge deloc...
 
Ști vreunul de Romania gratis?
ExpressVPN - Best Android VPN v7.5.4 [Premium Mod]

ExpressVPN is a lightning fast VPN proxy service engineered to protect your privacy and security. With just a few taps, you can browse the internet securely and anonymously.

⚡️ New Working Mod
Unlimited Trails Unlocked
Sign-Up With Any Random Email, After 7 Days (When Trail Expired) Simple Clear App Data & Put Another Random Email (Not Previously Used) And Enjoy
❗️App Details: ExpressVPN - #1 Trusted VPN - Secure Private Fast - Apps on Google Play

⬇️ Download Link

Vezi daca te ajuta
 
ExpressVPN - Best Android VPN v7.5.4 [Premium Mod]

ExpressVPN is a lightning fast VPN proxy service engineered to protect your privacy and security. With just a few taps, you can browse the internet securely and anonymously.

⚡️ New Working Mod
Unlimited Trails Unlocked
Sign-Up With Any Random Email, After 7 Days (When Trail Expired) Simple Clear App Data & Put Another Random Email (Not Previously Used) And Enjoy
❗️App Details: ExpressVPN - #1 Trusted VPN - Secure Private Fast - Apps on Google Play

⬇️ Download Link

Vezi daca te ajuta
De ce să nu folosim ultima versiune....
ExpressVPN - #1 Trusted VPN v10.6.1 Final (Patched)
 
Ultima editare:
pentru cei ce vor VPN ieftin cu tot cu Antivirusprogram (norton) pot gasi pe amazon undeva la 19 euro pe an pentru 5 dispozitive
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus