Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Sunt atatea site-uri de IpTv (legale sau nu) cu posturi romanesti HD , nu stiu de ce uni cersesc lini/conturi , cu 10 euro pe luna poti sa stai linistit , poti sa vezi toate posturile romanesti la calitate super buna, plus filme, plus sute de posturi straine ..
Nu mi se pare o suma exorbitanta , oricum aceste lini liste nu merg mai mult de o saptamana/ luna .
Sau poate este cool misto sa te milogesti pentru niste lini/liste iptv.
 
Am si eu digi online dar la tara am internet de la Orange si nu ma pot conecta sa vizionez canale tv fiindca nu e retea RDS. Singura modalitate e sa folosesc aplicatia de Android fiindca acolo merge dar eu vreau sa vizionez pe laptop nu pe telefon unde e mai incomod. Am incercat sa instalez BlueStacks dar nu suporta cerintele laptop-ului alte variante am?

Practic vreau ca aplicatia Android de la Digi sa o folosesc pe laptop sa ma conectez la Digi Online.
 
Buna!As dori o lista cu programe romanesti daca detineti!Citind cele de mai sus nu stiu ce sa spun despre canalele cu plata!Am incercat un site unde am platit parca 5 lire pentru 50 canale din Romania si vreo 1000 straine!Lista a mers vreo 3-4 zile si dupa aia nu a mai raspuns respectivul!Sincer as plati si 10 daca ar merge non stop dar nu prea am incredere!Cred ca 90% sunt tepe!o seara buna si un nou an fericit la toti!
 
Am si eu digi online dar la tara am internet de la Orange si nu ma pot conecta sa vizionez canale tv fiindca nu e retea RDS. Singura modalitate e sa folosesc aplicatia de Android fiindca acolo merge dar eu vreau sa vizionez pe laptop nu pe telefon unde e mai incomod. Am incercat sa instalez BlueStacks dar nu suporta cerintele laptop-ului alte variante am?

Practic vreau ca aplicatia Android de la Digi sa o folosesc pe laptop sa ma conectez la Digi Online.

Poti folosi Chrome sau Firefox cu proxy ca sa vezi digi online , cu un ip de Rds , este foarte simplu si usor .

Daca ai nevoie de ajutor scrie-mi in privat.
 
Buna!As dori o lista cu programe romanesti daca detineti!Citind cele de mai sus nu stiu ce sa spun despre canalele cu plata!Am incercat un site unde am platit parca 5 lire pentru 50 canale din Romania si vreo 1000 straine!Lista a mers vreo 3-4 zile si dupa aia nu a mai raspuns respectivul!Sincer as plati si 10 daca ar merge non stop dar nu prea am incredere!Cred ca 90% sunt tepe!o seara buna si un nou an fericit la toti!
Iti pot oferi un provider bun , pe care-l folosesc de cateva luni..Si merge fara intreruperi, dar il poti folosi doar pe 1 TV
 
Nu merge sa iti trimit mesaj in privat. Daca poti sa ma ajuti scrie aici te rog.
https://bestbuyiptv.net/ poti testa programele lor 48h gratuit dupa care cumperi pachetele !


Daca este cineva care se pricepe la IPTV sunt dispus sa investesc bani intr-un server pentru a face restream si oferi gratis acest serviciu !
 
Daca este cineva care se pricepe la IPTV sunt dispus sa investesc bani intr-un server pentru a face restream si oferi gratis acest serviciu !
Daca ai serverul poti intala asta Nice Re/streamer si apoi faci restream.
Insa trebuie un server cu lan premium pentru a sustine macar 100 stream online. Parca acesta are optiunea de setat limita la stream per user, asta pentru ca unul care are viteza mare sa nu vada cu 50mbps si altul deloc.
Apoi mai este acesta cu bani KVS - Welcome to Kernel Video Sharing website care daca ai acces la fisierul m3u poti limita bitrate per user.
Le treci la premium sau doar useri logati sa aiba acces si gata.
 

Atașamente

  • 1.jpg
    1.jpg
    110,8 KB · Vizualizări: 76
  • 2.png
    2.png
    147,9 KB · Vizualizări: 66
  • 3.png
    3.png
    159 KB · Vizualizări: 64
  • 4.png
    4.png
    145 KB · Vizualizări: 59
  • 5.png
    5.png
    172,3 KB · Vizualizări: 55
  • 6.png
    6.png
    184,6 KB · Vizualizări: 51
  • 7.png
    7.png
    169,9 KB · Vizualizări: 54
Ultima editare:
Am si eu digi online dar la tara am internet de la Orange si nu ma pot conecta sa vizionez canale tv fiindca nu e retea RDS. Singura modalitate e sa folosesc aplicatia de Android fiindca acolo merge dar eu vreau sa vizionez pe laptop nu pe telefon unde e mai incomod. Am incercat sa instalez BlueStacks dar nu suporta cerintele laptop-ului alte variante am?

Practic vreau ca aplicatia Android de la Digi sa o folosesc pe laptop sa ma conectez la Digi Online.

Poti instala in dual boot Android pe laptop cu windows si cand vrei sa te uiti la tv online bootezi de pe Android duall boot android windows - Recherche Google
 
Daca ai serverul poti intala asta Nice Re/streamer si apoi faci restream.
Insa trebuie un server cu lan premium pentru a sustine macar 100 stream online. Parca acesta are optiunea de setat limita la stream per user, asta pentru ca unul care are viteza mare sa nu vada cu 50mbps si altul deloc.
Apoi mai este acesta cu bani KVS - Welcome to Kernel Video Sharing website care daca ai acces la fisierul m3u poti limita bitrate per user.
Le treci la premium sau doar useri logati sa aiba acces si gata.

Cumpar acum server vps sa vad ce o sa iasa !
 
Nu faci nimci cu asta pentru ca lan e shared si in functie de provider iti poate da suspend daca consuma prea multa banda.
Poti testa astea:
Dedibox Start-3-L 300mbps FD care din experienta stiu ca iti permite sa te duci dublu.
Dedibox Store-2-M - 500mbps FD stiu sigur ca iti permite sa te duci pana la 1300mbps

Deci fa-ma sa inteleg , ca sa nu dau banii degeaba pe un dedicat ! Daca cumpar un pachet de IPTV sa zicem de la bestbuyiptv.net pot face restream la posturi si sa fie vazute de mai multi de 1 utilizator asa cum e pachetul pe care-l cumpar ?

Eu as vrea sa fac tot acest sistem ca sa-l folosesc pe scriptul ACESTA , ca idee , traficul consumat ar fi acelas daca l-as da la 100 oameni sa intre sau daca s-ar uita 100 oameni direct pe site ?
 
Ultima editare:
NU iti pot da un raspuns corect sa spun asa.
Depinde de site unde cumperi. Unii au restrictii la acest lucru, altii nu. Sunt useri aici care sunt dispusi sa iti ofere link direct la sursele oficiale si de acolo faci resteam tu.
Fiind un proiect pentru comunitatea nu cred ca vor avea probleme sa iti ofere aceste surse.
@LiviuFirst @Veverita 9 si alti au acces la surse directe.
 
NU iti pot da un raspuns corect sa spun asa.
Depinde de site unde cumperi. Unii au restrictii la acest lucru, altii nu. Sunt useri aici care sunt dispusi sa iti ofere link direct la sursele oficiale si de acolo faci resteam tu.
Fiind un proiect pentru comunitatea nu cred ca vor avea probleme sa iti ofere aceste surse.
@LiviuFirst @Veverita 9 si alti au acces la surse directe.
Chiar as fi dispus sa fac o treaba buna, daca imi poate oferi cineva niste informatii si sa nu cheltuiesc banii aiurea..
 
Loading...
Back
Sus