Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

1/50. Hai, mai, ti-e teama de un virus?
Pentru mine orice virus este un virus asa ca ....
Eu inca folosesc metoda din primul post in special pe mobile si tableta. Pe desktop mai rar am timp sa ma uit la tv.
 
Salutare,
Nu am precizat in postare ca ar fi stream personal. Fac si eu cum fac toti. adun de pe net si dau mai departe.
Cineva mai sus a intrebat daca mai avem canale active si am postat ceva di ce am strins eu. Repet ca nu sant stream-urile mele si daca am deranjat pe cineva i-mi cer scuze!
Vroiam doar sa ajut.
O seara placuta tuturor!
 
Pai de ce ai mai postat-o si in topicul moldovenesc daca e asa? :confused:

Eu vorbeam de lista de aici cu username-ul si parola : roforum.....cea de acolo are alt user si parola cum probabil ai observat...am postat si acolo ca vreau sa se bucure cat mai multi romani de ea :).....in ziua de azi greu mai gasesti ceva posturi romanesti free ....


@Marian ... nu stiu cum o deschizi de iti apare doar tvr...... deschide vlc apoi Ctrl+N si insereaza lista
 
Eu vorbeam de lista de aici cu username-ul si parola : roforum.....cea de acolo are alt user si parola cum probabil ai observat...am postat si acolo ca vreau sa se bucure cat mai multi romani de ea :).....in ziua de azi greu mai gasesti ceva posturi romanesti free ....


@Marian ... nu stiu cum o deschizi de iti apare doar tvr...... deschide vlc apoi Ctrl+N si insereaza lista
Verifica lista, nu mai este buna ! :) nu merge nici un program

Edit : Scuze, vad ca merge acum !
 
Ultima editare:
Eu vorbeam de lista de aici cu username-ul si parola : roforum.....cea de acolo are alt user si parola cum probabil ai observat...am postat si acolo ca vreau sa se bucure cat mai multi romani de ea :).....in ziua de azi greu mai gasesti ceva posturi romanesti free ....


@Marian ... nu stiu cum o deschizi de iti apare doar tvr...... deschide vlc apoi Ctrl+N si insereaza lista
Salut , am un site de TV care functioneaza pe baza de m3u8. Daca te intereseaza scriptul sau putem colabora... Ori daca iti pot propune plata pentru serviciile tale de streaming tv. astept un raspuns
 
Am eu o lista cu ceva programele romanesti!De obicei e functionabila cam o
luna apoi trebuie sa-i schimb user -ul si pass....Nu stiu daca e ok sa o incarc pe aici!Mai incarcasem candva o lista pe un site si in cateva ore deja era pe multe site-uri la moldoveni si la rusnaci....;)
 
Loading...
Back
Sus