Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Fisier acestream refacut cu surse bune pentru IPTV.

In general merg, nu depinde de mine cum. Daca doriti mai completati lista si cu alte canale si distribuiti-o si la altii. Canalele merg cu atat mai bine cu cat sunt mai multi care folosesc canalul, e invers fata situatia cu sursele de iptv server in care cu sunt multi cu atat merge mai prost, din cauza inregunarii serverului.
Modiifcati adresa IP din sursa cu adresa voastra locala a echipamentului care ruleaza acestream server.
 

Atașamente

  • acestream.m3u
    5,1 KB · Vizualizări: 114
Salut, o intrebare daca se poate. Ma uitam la video pe youtube. Asa am procedat si eu dar numai AXN merge din lista. Defapt asta e si pus acolo. Am observat ca fiecare canal are ID separat. Asta de unde pot sa gasesc?
Gasesti o lista noua pusa de mine si functionala. O mai poti imbunatatii si da si la altii pe urma.
Daca urmaresti tutorialul video (2 la numar, una din drive si alta pe youtube) puse de mine pe aici, gasesti si cum se procedeaza sa le obtii. Daca nu sunt destul de clar prin mimica in video scrie-mi si fac un alt video
 
Abia e instalat pot-ul, si nu-i blocat. Dar nu-i nimic, asta e.

E cineva destul de darnic sa dea o lista cu ID-urile gen 1:0:1:19C:65:1:FFFF0000:0:0:0: pentru Digi cablu? Eventual in privat. Stiu cat de pretioase sunt ;)
 
Pastreaza listele ca merg. Problema e de la windows. Cum ma uitam la prog pe PotPlayer mi-a crashat windowsul. La restart am deschis playerul si mi-a aparut chenarul ca la tine. Am dat la More info si la mine scria ceva de directx. Cand am apasat pe Close a inceput sa mearga programul tv. Deci e de la windows conflict cu potplayer.
 

Atașamente

  • POL 3.m3u
    2,8 KB · Vizualizări: 24
  • POL 2.m3u
    14,5 KB · Vizualizări: 15
  • POL 1.m3u
    13,7 KB · Vizualizări: 18
  • POL 4.m3u
    7,2 KB · Vizualizări: 11
  • POL 5.m3u
    14,8 KB · Vizualizări: 20
Trebuie sa gasiti un IP care merge, asta e tot. Nu-i prea usor. Dar eu aveam nevoie doar de codurile alea. Mersi! Daca mai are cineva mai multe (sunt destule care lipsesc - Prima HD, LookSport 3 HD etc) si vrea sa-mi dea si mie multumesc in avans.

@FloRinTM, pe astea unde le-ai gasit?
 
Trebuie sa gasiti un IP care merge, asta e tot. Nu-i prea usor. Dar eu aveam nevoie doar de codurile alea. Mersi! Daca mai are cineva mai multe (sunt destule care lipsesc - Prima HD, LookSport 3 HD etc) si vrea sa-mi dea si mie multumesc in avans.

@FloRinTM, pe astea unde le-ai gasit?
cu ce gasesti IP-ul
 
Site-ul shodan.io. Iti faci cont free si in bara de cautare scrii port:8001 org:"Digi Romania Business" si cauti pana gasesti ceva care merge.
 
Loading...
Back
Sus