Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Ca sa inlaturam orice problema, am creat un site unde poti viziona posturile ONLINE. fie ca esti de pe tableta, telefon, laptop sau TV..

intra de pe oricare browser pe TV Live cu canale Romanesti
creeaza un cont gratuit si vizioneaza toate posturile.

Site-ul este inca in lucru dar cu posibilitatea de a viziona posturile fara intrerupere .

Pentru cei mai smecheri si mai frumosi , nu va obositi sa creati liste cu m3u8 pentru ca parola si userul este setat pe token si se schimba la o ora ! :)
bun site-ul ,pacat ca nu iti da voie sa creezi un cont ,iti cere doar sa faci sign in ,si cum nu ai un cont...
 
am descarcat toate listele publicate din pagina 105 ,cred ca pana la pagina 30 ...din toate listele astea doar una era catdecat buna si catdecat stabila ,azi am facut o ‟curatenie‟ in laptop si se pare ca am sters si lista aia ..asta da noroc ..bafta la toata lumea
 
Este o lista veche publicată aici care încă funcționează bine. Apoi mai sunt listele postate de @PabloAngel care la fel merg, e posibil sa mai fie si altele postate de alți useri.

Problema care o vad eu, este ca mulți posteaza trial pentru auto promovare, sau luate de pe net fara sa fie testate.
 
Este o lista veche publicată aici care încă funcționează bine. Apoi mai sunt listele postate de @PabloAngel care la fel merg, e posibil sa mai fie si altele postate de alți useri.

Problema care o vad eu, este ca mulți posteaza trial pentru auto promovare, sau luate de pe net fara sa fie testate.
Care este aceea lista veche care funcționează???
 
Care este aceea lista veche care funcționează???
Pai daca ii stiam numele sau postare exactă o spuneam mai sus. Eu cand descarc liste le redenumesc, asa ca nu iti pot spune numele la lista.
 
Problema care o vad eu, este ca mulți posteaza trial pentru auto promovare, sau luate de pe net fara sa fie testate.
E si asta dar unele nu sunt chiar "trial", sunt liste date unor abonati ( scanate de altii si descperite)...dar care cad din cauza publicarilor si re-publicarilor. Am astfel de liste ( nefiind publice) si rezista pana la data lor. Ba revin ca abonatii reinoiesc abonamentele. :D Si nu vorbesc de liste pentru stalker.
 
Loading...
Back
Sus