Canale Tv Gratis Romania ( StbEmu )

blagoie.c

Member
Registered
Merge pe prog tv
da am vazut si eu dar la mine prog tv face figuri la vod filmele 4k si la incarcarea listelor din vod se mai blocheaza sau trebuie setat ceva la el ca nu am reusit sa ii dau de cap posturile care emit 4k merg, prog tv daca il face sa mearga bine ar fi mai frumos ca stbemu daca sti cum pot sa il fac sa mearga si vod bine spune-ne si noua

cezar11

Member
Registered
si stb ebu...ori cum l-ai configura..depinde de cat sant pe mac-linie-utilizator respectiv...poftim...http://asiptv.live:8880 mac..00:1A:79:43:F5:77.... da in ce vrei...vedem cat duce..

Ultima editare:

JohnnyZet

Member
Registered
Full Member
Incearca IPTV Stalker Player

xgeox72

Member
Registered
Full Member
Dupa o noapte si o zi micul HACKER MICI CRACI,sau GOGUHACK, Sau Mocangiu cum mi se mai spune
Am gasit pentru voi ceva interesant. MAC-urile merg , le-am testat cu SFVIPlayer,Playlisturile testati voi.
Multumesc pe aceasta cale lui AlexH ca ne lasa sa postam asa ceva,pacat ca altii iau de aici si posteaza
pe alte forumuri.PS: Nu sunt nici Hacker nici Smecher,Daca as fi as pastra totul pentru mine

00:1A:79:53:B8:E4
00:1A:79:54:40:4F
00:1A:79:54:42:D4

salut! mai ai si alte mac-uri? acestea nu mai merg.multumesc anticipat.

Ultima editare:

sorinbvro

Member
Registered
Ma intereseaza si pe mine mac adress pentru :
Nu gasesc cu google nimic,desi cineva aici spunea ca sunt multe forumuri cu mac adrese eu nu am gasit decat vreo 3,celelalte probabil sunt ascunse.
Daca poate sa scaneze cineva care are uneltele necesare.
Thanks!

Salut. Te rog frumos îmi trimiți și mie in privat câteva mac-uri valabile de Romania care sa aiba canale de la HD -net sau o sursa de unde sa le iau.

Cu stima!

xgeox72

Member
Registered
Full Member
Incearca IPTV Stalker Player

iptv stalker player nu mai e gratis

Loading...
Sus