Canale IPTV cu plata pentru desktop si mobil

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
In acest topic Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil se discuta despre canale gratis, asa ca m-am gandit sa fac un topic unde discutam doar despre cele cu plata.

Un loc bun unde fiecare provider isi poate prezenta ofertele si primi recenzii.

Daca ati testat un serviciu il puteti prezenta in cadrul acestui topic. Link referal se accepta insa nu faceti abuz. Prezentati ceea ce ati testat si u doar aruncati acolo un link referal si gata, sperand sa gasiti cativa novici care sa puna botul.

Sa incep eu:

Am testat si utilizez in prezent aceste doua servicii:

1. Laptop si xbox - Sign in | Best Buy IPTV
Cateva zeci de mii de canale din intreaga lume. In general umaresc canale din Romania, Uk, USA.
Merge bine 8/10 nota.
2. Tableta si Mobil - *** iPTV RO TV *** Abonamente IPTV Romania
Ma uita doar la canale romanesti care merg bine, cele din alte tari nu prea merg.
Merge bine 8/10 pentru canalele din Romania.
 
Salut , Best Buy IPTV am folosit ceva timp, dar posturile tv din Romania sunt amestecate rau, in plus unele sunt in ungurește, pe partea de vod au destule filme cu multisub ( nu asa de noi ) printre care si limba română (nu toate dar destule) am folosit acest serviciu iptv pe un Lg tv smart împreună cu aplicatia SSIPTV si cu o conexiune la internet prin cablu si cu o viteză la internet foarte slabă (asa este internetul in mai toata Germania )
Pretul este destul de mare , poti gasi servici iptv si mai ieftin cu chiar 2-3 dolari pe lună :p
 
Nu cred ca e cineva pe aici care vinde dar cea mai buna oferta mi se pare iptvro.io. Nu am de la ei dar stiu de la un prieten ca au foarte multe canale, multe 4K. Personal nu-mi permit sa-mi iau de la ei :) si nu fac reclama. Dar ca sa intelegi ce posturi exclusive au: Trinitas HD, Insight UHD, TV5 Monde HD, ID HD si muuulte altele.
 
Nu cred ca e cineva pe aici care vinde dar cea mai buna oferta mi se pare iptvro.io. Nu am de la ei dar stiu de la un prieten ca au foarte multe canale, multe 4K. Personal nu-mi permit sa-mi iau de la ei :) si nu fac reclama. Dar ca sa intelegi ce posturi exclusive au: Trinitas HD, Insight UHD, TV5 Monde HD, ID HD si muuulte altele.
aplicatie win cu canale tv sunt multe
 
n-a zis nimeni de aplicatie. Dar ceruse cineva oferta pe topicul cu canale gratis, am raspuns acolo si mi-a fost mutat aici
 
Salut , Best Buy IPTV am folosit ceva timp, dar posturile tv din Romania sunt amestecate rau, in plus unele sunt in ungurește, pe partea de vod au destule filme cu multisub ( nu asa de noi ) printre care si limba română (nu toate dar destule) am folosit acest serviciu iptv pe un Lg tv smart împreună cu aplicatia SSIPTV si cu o conexiune la internet prin cablu si cu o viteză la internet foarte slabă (asa este internetul in mai toata Germania )
Pretul este destul de mare , poti gasi servici iptv si mai ieftin cu chiar 2-3 dolari pe lună :p
Cei mai naspa
 
In acest topic Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil se discuta despre canale gratis, asa ca m-am gandit sa fac un topic unde discutam doar despre cele cu plata.

Un loc bun unde fiecare provider isi poate prezenta ofertele si primi recenzii.

Daca ati testat un serviciu il puteti prezenta in cadrul acestui topic. Link referal se accepta insa nu faceti abuz. Prezentati ceea ce ati testat si u doar aruncati acolo un link referal si gata, sperand sa gasiti cativa novici care sa puna botul.

Sa incep eu:

Am testat si utilizez in prezent aceste doua servicii:

1. Laptop si xbox - Sign in | Best Buy IPTV
Cateva zeci de mii de canale din intreaga lume. In general umaresc canale din Romania, Uk, USA.
Merge bine 8/10 nota.
2. Tableta si Mobil - *** iPTV RO TV *** Abonamente IPTV Romania
Ma uita doar la canale romanesti care merg bine, cele din alte tari nu prea merg.
Merge bine 8/10 pentru canalele din Romania.
cit ma costa o lista iptv romania cu toate programele vip astept urgent raspuns
 
@gogoaia La IPTVRO te costă 12 euro pe lună pentru o conexiune (câte 2 euro pentru fiecare conexiune extra).
Problemele cu samsarul ăsta: watermark-uri (câte un semn mic în colț stânga sus); posturile neimportante intră des în „mentenanță” (mai ales posturile de muzică MTV și Mooz) și posturile din străinătate nu merg (nici măcar Ungaria).

Eu sunt client de multe luni dar aș vrea să schimb cu ceva mai bun. Poate are cineva sugestii... Mai bine mai puține posturi decât să aibă watermark.
 
@gogoaia La IPTVRO te costă 12 euro pe lună pentru o conexiune (câte 2 euro pentru fiecare conexiune extra).
Problemele cu samsarul ăsta: watermark-uri (câte un semn mic în colț stânga sus); posturile neimportante intră des în „mentenanță” (mai ales posturile de muzică MTV și Mooz) și posturile din străinătate nu merg (nici măcar Ungaria).

Eu sunt client de multe luni dar aș vrea să schimb cu ceva mai bun. Poate are cineva sugestii... Mai bine mai puține posturi decât să aibă watermark.
iti dau eu daca doresti cu plata o lista cu canalele de pe digi online + pro urile + antena play
 
Esti amuzant :))))) omul are de la iptvro (uita-te pe site sa vezi ce grila smechera au!) si tu ii dai niste petarde de pe digi online, pro tv plus (care e GRATIS) si antena play???
 
@gogoaia La IPTVRO te costă 12 euro pe lună pentru o conexiune (câte 2 euro pentru fiecare conexiune extra).
Problemele cu samsarul ăsta: watermark-uri (câte un semn mic în colț stânga sus); posturile neimportante intră des în „mentenanță” (mai ales posturile de muzică MTV și Mooz) și posturile din străinătate nu merg (nici măcar Ungaria).

Eu sunt client de multe luni dar aș vrea să schimb cu ceva mai bun. Poate are cineva sugestii... Mai bine mai puține posturi decât să aibă watermark.
poti cumpara de aici...nu intra in panica daca vezi acele telecomenzi

se poate plati pt 3 ,6 ,12 luni au cea mai buna lista cu programe Romania + vod Romania

www.aliexpress.com

US $20.0 |MX3 MX3 L Germany Smart Voice Backlit Poland Air Mouse IR 2.4G RF Sweden Remote Control For UK Netherlands android TV Box|Remote Controls| - AliExpress

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
www.aliexpress.com
www.aliexpress.com
 
@gogoaia La IPTVRO te costă 12 euro pe lună pentru o conexiune (câte 2 euro pentru fiecare conexiune extra).
Problemele cu samsarul ăsta: watermark-uri (câte un semn mic în colț stânga sus); posturile neimportante intră des în „mentenanță” (mai ales posturile de muzică MTV și Mooz) și posturile din străinătate nu merg (nici măcar Ungaria).

Eu sunt client de multe luni dar aș vrea să schimb cu ceva mai bun. Poate are cineva sugestii... Mai bine mai puține posturi decât să aibă watermark.
 
Pe prima pagină recomandă, printre alte aplicații, Tivimate. Pe pagina de „Trail” (așa scrie pe site) nu apare niciun Tivimate, ci doar aplicații cu prea-măritul MAC.
 
Loading...
Back
Sus