Canal Youtube - Tehnologie

los89

Member
Registered
Ultima editare:
Canalul de games chiar îmi place.
Daca jocurile sunt facute de tine asa cum spui atunci in plus si se vede ca te pricepi si aloci timp.
Acesta are sanse sa urce bine.
Încearcă sa nu pui alt tip dr video cum este cel de seo.

Pe canalul de tech nu știu ce sa spun. Nu îmi place, nu ma atrage si unele video par a fi preluate de la un alt user de aici. Retine: mi se pare si nu ca este adevărat.

Multa bafta.
 
Mulțumesc frumos, canalul de gaming,sunt jocurile mele,cel de Tech am preluat video din altă parte și urcat la mine..
 
Atunci mergi pe gaming ca te pricepi mai bine si daca continui asa e posible sa ajungi sus.
Recomand sa încerci Reddit ca iti va urca mult traficul si subscribe, dar la început trebuie sa faci rost de karmă pentru a putea posta pe canale mari.
 
Atunci mergi pe gaming ca te pricepi mai bine si daca continui asa e posible sa ajungi sus.
Recomand sa încerci Reddit ca iti va urca mult traficul si subscribe, dar la început trebuie sa faci rost de karmă pentru a putea posta pe canale mari.
Problema este că este foarte greu in ziua de azi să crești un canal.. majoritatea au început cu Minecraft ( Max infinite, pisica miau miau)
 
Atunci mergi pe gaming ca te pricepi mai bine si daca continui asa e posible sa ajungi sus.
Recomand sa încerci Reddit ca iti va urca mult traficul si subscribe, dar la început trebuie sa faci rost de karmă pentru a putea posta pe canale mari.

pe reddit am 3 saptamani de inregistrare si 4,500 karma cam cate karma trebuie sa am sa pot posta pe grupurile cu millione in membrii
 
pe reddit am 3 saptamani de inregistrare si 4,500 karma cam cate karma trebuie sa am sa pot posta pe grupurile cu millione in membrii
Cam de 10 ori cel putin si nu doar la upvote cand postezi cat si la comentarii.
Fiecare comunitate iti spune cat e nevoie sa poti posta.
 
Ai clipuri de 6 ore in care doar te joci . Cine crezi tu ca sta sa se uite 6 ore la cineva care doar isi inregistreaza ecranul in timp ce se joaca ? Nu s-ar uita nimeni la asa ceva. Asta nu e youtube ...

Trebuie sa faci clipuri scurte, sa editezi bine si sa interactionezi cu abonatii. Altfel iti irosesti timpul ...
 
pe reddit am 3 saptamani de inregistrare si 4,500 karma cam cate karma trebuie sa am sa pot posta pe grupurile cu millione in membrii
Sincer ami pare rau ca va stric ploile cu Reddit , insa eu nu va recomand decat daca gasesti o comunitate exact pe specificul care este canalul tau, apoi intra si citeste foarte atent ce spun ceilalti din acel grup.
Eu am incercat foarte multe grupuri de pe reddit si am ramas cu un gust foarte amar.
Acum primesti sa zic ca exemplu 100 de vizite si abonari la canal si primesti 100 de mesaje ca vor acealasi lucru si ei la canalul lor.Nu mai spun ca pana a doua zi cei 100 de abonati dispar in proportie de 90 la suta, ceea ce va garantez ca nu face bine la canal.In plus mai sunt si foarte multi care vin cu amenintari ca ati strica canalul daca nu ramai abonat.
Cel mai mare succes pe Reddit a fost pe canalul general Romania , dar trebuie sa postezi ceva interesant care sa-i ataraga pe ceilalti la o discutie mai elaborata fata de video.
Mai exact per general fugiti ca de dracu de grupurile mari abonament per abonament, vizionare per vizionare si like pentru like.
Succesul cel mai mare il am pe grupurile pe Tari unde uneori reusesc sa fac cate un clip care sa starneasca interesul si sa duca la discutii mari.
Cat despre Karma , eu deja am ajuns la 1 milion karma si multi ami trimit acum mesaje sa postez pe gurpurile lor , dar acest lucru se intampla de cand am trecut de 100 mi karma.Deci cu cat ai multa karma si postezi zilnic pe Reddit cu atat mai mult vei avea posibilitatea sa postezi oriunde doresti.
Cel mai tare sa te feresti sa faci postari gen spam , pui link , video , etc si uiti de postare , trebuie neaparat sa raspunzi si sa te implici la comentarii altfel ati spun sigur ca nu te uita cei care au grupurile respective si curand te trezesti banat pe acele grupuri si nu mai poti posta.
Sper sa va fie de ajutor.
 
Cine crezi tu ca sta sa se uite 6 ore la cineva care doar isi inregistreaza ecranul in timp ce se joaca
Vei ramane surprins cati se uită la toată sesiune.
 
Sincer ami pare rau ca va stric ploile cu Reddit , insa eu nu va recomand decat daca gasesti o comunitate exact pe specificul care este canalul tau, apoi intra si citeste foarte atent ce spun ceilalti din acel grup.
Eu am incercat foarte multe grupuri de pe reddit si am ramas cu un gust foarte amar.
Acum primesti sa zic ca exemplu 100 de vizite si abonari la canal si primesti 100 de mesaje ca vor acealasi lucru si ei la canalul lor.Nu mai spun ca pana a doua zi cei 100 de abonati dispar in proportie de 90 la suta, ceea ce va garantez ca nu face bine la canal.In plus mai sunt si foarte multi care vin cu amenintari ca ati strica canalul daca nu ramai abonat.
Cel mai mare succes pe Reddit a fost pe canalul general Romania , dar trebuie sa postezi ceva interesant care sa-i ataraga pe ceilalti la o discutie mai elaborata fata de video.
Mai exact per general fugiti ca de dracu de grupurile mari abonament per abonament, vizionare per vizionare si like pentru like.
Succesul cel mai mare il am pe grupurile pe Tari unde uneori reusesc sa fac cate un clip care sa starneasca interesul si sa duca la discutii mari.
Cat despre Karma , eu deja am ajuns la 1 milion karma si multi ami trimit acum mesaje sa postez pe gurpurile lor , dar acest lucru se intampla de cand am trecut de 100 mi karma.Deci cu cat ai multa karma si postezi zilnic pe Reddit cu atat mai mult vei avea posibilitatea sa postezi oriunde doresti.
Cel mai tare sa te feresti sa faci postari gen spam , pui link , video , etc si uiti de postare , trebuie neaparat sa raspunzi si sa te implici la comentarii altfel ati spun sigur ca nu te uita cei care au grupurile respective si curand te trezesti banat pe acele grupuri si nu mai poti posta.
Sper sa va fie de ajutor.
Nu accepta nimeni pe reddit sa iti faci tu reclama
 
Nu accepta nimeni pe reddit sa iti faci tu reclama
Asta e parerea ta.
Am primit cel putin 100 de mesaje de la detinatori de grupuri destul de mari care mi-au propus sa postez zilnic la ei pe site cel mult cinci postari cu link in comentariu pentru diferite sume de bani.
Altii mi-au propus sa-mi tina linkuri la saituri la ei pe grup la fel pe diferite sume de bani.
In mare poti sa-ti faci reclama la site pe grupuri foarte mari si fara bani atata timp cat citesti regulamentul si postezi exact ce trebuie.
O mare regula care exista mai peste tot pe reddit este ca sa se poata viziona de pe mobil si sa nu existe pe site mai mult de un pop-up.
Dupa cum am scris si mai sus dupa ce am trecut de 100k karma am fost invitata sa postez pe destul de multe grupuri pe nisa mea si chiar am devenit moderator pe diferite grupuri destul de bune.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus