Canal Youtube, Gaming.

Toma Cristian

Print on Demand Romania
Registered
Full Member
Print on Demand Romania
Salutare tuturor. Eu ma numesc Cristian, am 22 ani, iar pasiune mea este Gaming-ul.
Am observat ca exista si alte persoane pe acest forum cu acceasi pasiune, asa ca am hotarat sa imi prezit canalul meu de YouTube.
Are numele ,,Dpul Gaming,, , iar pentru moment am filmat doar GTA5 RolePlay + cateva videoclipuri vechi in care am facut Giveway.
Link canal: Dpul Gaming

- Ce inseamna GTA5 RolePlay?
Inseamna sa intri intr-un rol, mai pe scurt sa dai viata caracterului tau. Sa faci absolut tot ceea ce ai face tu in viata reala. P.S: Stiu ca nu sunt cel mai bun, dar ma straduiesc, ahaha.
- Ce ganduri am pe viitor?
Pai, in viitor as vrea sa postez si jocuri gen CS:GO, Metin2, SA:MP, Brawl Stars.

Daca cumva aveti sugetii sau intrebari mi-ar face mare placere sa le aud.
Am vorbit si cu Alex, mi-a dat voie sa postez ori de cate ori fac un videoclip nou si ii multumesc mult pentru asta.

Multumesc!
 
Ultima editare:
Succes cu canalul.

Niste sfaturi: Incearca sa faci niste thumbnail-uri mai profi, mai atragatoare cumva pentru episodul respectiv.
Incearca sa alegi niste titluri care te fac sa apesi pe video.
Am nimerit un episod de gta 5 in care muzica de fundal era destul de tare comparativ cu vocea ta, asta poate fi deranjant pentru multi (cel putin pentru mine este).
 
Mersi frumos de sugestie.
Ai mare dreptate, a trebuit sa testez la ceva video uri sa vad cum mi se aude vocea, pentru ca de obicei ma aud incet.
Sper ca in ultimul videoclip cu CS:GO am reusit sa fac ceva mai frumos decat toate celalte.
Chiar daca, am scapat acele secunde la final...
 
Loading...
Back
Sus