Buna

just.cristinaaa

New Member
Registered
Buna tuturor , doar ce mi am facut si eu cont aici . Am aflat de acest forum azi cautand un cont de reddit , pentru a cumpara . Cine ma poate ajuta , sunt aici . Multumesccc
 
Bine ai venit....sper să petreci mult timp cu noi pe acest forum...
Ce fel de cont de Reddit vrei să cumperi, îți poți crea tu unul fără să cumperi părerea mea....
 
Karma se face repede dacă postezi ceva bun într-un grup mare și răspunzi la comentariile acelei postări, cu vechimea mda aici este o problemă,că să postezi in grupurile mari trebuie să ai peste 30 de zile minim vechime...
Eu am fost cel mai norocos am creat un cont Reddit am așteptat mai bine de 45 de zile numai că să postez într-un grup mare , după ce am postat un video XXX care nu încalca nici-un regulament din acel grup am fost raportat și mi-a închis contul...
O singură postare am avut pe acel cont și atât l-au închis
De atunci nu mai folosesc Reddit nici dacă aș fi platit de ei să folosesc....
 
Karma se face repede dacă postezi ceva bun într-un grup mare și răspunzi la comentariile acelei postări, cu vechimea mda aici este o problemă,că să postezi in grupurile mari trebuie să ai peste 30 de zile minim vechime...
Eu am fost cel mai norocos am creat un cont Reddit am așteptat mai bine de 45 de zile numai că să postez într-un grup mare , după ce am postat un video XXX care nu încalca nici-un regulament din acel grup am fost raportat și mi-a închis contul...
O singură postare am avut pe acel cont și atât l-au închis
De atunci nu mai folosesc Reddit nici dacă aș fi platit de ei să folosesc....
Vezi , tocmai de aia nu vreau sa l cresc . Nu am nici nervi nici timpul necesar , mai bine platesc . :p
 
Loading...
Back
Sus