.

Bună, mă numesc Ovidiu și sunt contribuitor pentru iptv-org în România.
Cel care deține platforma hlsrundle-stream-iptv.gq și rundletv.eu.org pentru IPTV fără token-uri.
Puteți accesa platforma Rundle TV gratuit.
Pentru lista m3u iptv-org pe GitHub. (sau pentru VLC: https://raw.githubusercontent.com/iptv-org/iptv/master/streams/ro.m3u)

Am nevoie de susținere pentru a menține acest server în viață, lucrez la un portofoliu divers.
Puteți dona aici: Ovidiu Căpraru Geld mit PayPal.Me senden
Dacă vrei să mă ajuți :0
voi încerca să țin acest server cât pot.

Mulțumesc!
Bun venit
 
pai nu e prea nimic,mooz ,rapsodia,etc-nimicuri
Sunt și multe alte canale generaliste.
Cum ar fi PRO TV sau Antena 1.

Găzduiesc prin HLSRundle 20 de canale gratuite:
Antena 1, PRO TV, Prima TV, Kanal D, Antena 3, Zu Tv, Happy Channel, Kiss TV, Romania TV, Bucovina TV, Cartoon Network, Trinitas TV, Speranta TV, Atomic TV, Euronews, VIXEN (XXX), SuperOneHD (XXX) și încă lucrez pentru mai multe canale TV.
Pe IPTV-ORG România sunt disponibile canale FTA și unele premium, lista încă nu e actualizată pe iptv-org, dar curând se va actualiza.

ATENTIE, nu se poate viziona pe Rundle TV (platfroma web HTML) lucrez la un nou player.
 
Sunt și multe alte canale generaliste.
Cum ar fi PRO TV sau Antena 1.

Găzduiesc prin HLSRundle 20 de canale gratuite:
Antena 1, PRO TV, Prima TV, Kanal D, Antena 3, Zu Tv, Happy Channel, Kiss TV, Romania TV, Bucovina TV, Cartoon Network, Trinitas TV, Speranta TV, Atomic TV, Euronews, VIXEN (XXX), SuperOneHD (XXX) și încă lucrez pentru mai multe canale TV.
Pe IPTV-ORG România sunt disponibile canale FTA și unele premium, lista încă nu e actualizată pe iptv-org, dar curând se va actualiza.

ATENTIE, nu se poate viziona pe Rundle TV (platfroma web HTML) lucrez la un nou player.
mult succes pe viitor man
 
Loading...
Back
Sus