BTC cu CryptoTab Browser.

yepuras

Vedeta
Registered
Full Member
CryptoTab este un browser ( gen Firefox , Chrome , etc. ) care include o modalitate de a mina BTC cu ajutorul procesorului .
Este foarte usor de folosit si de instalat , practic este ca orice alt browser , doar ca ai un tab deschis mereu care iti mineaza BTC.
Ai mai multe nivele de putere de minare din care poti alege , dar si dat la maxim , nu imi consuma mai mult de 45% din procesor , ceea ce e ok.

Plata minima se face la 0.0001 BTC

Dovada de plata :

proof.jpg
Cei care doriti sa va inscrieri o puteti face de Aici - este link de referal.
Sau puteti intra direct pe site si sa va inscrieti direct de acolo,distractie placuta si daca aveti intrebari , raspund cu placere.
 
Nu se merita sa iti omori procesorul pentru cativa centi. BTC nu se poate mina cu cpu, robabil ei mineaza monero sau alt coin si transforma in satoshi ca rewards. Dar chiar si asa, scazi durata de viata a procesorului pentru cativa centi si nu se merita!
 
Nu se merita sa iti omori procesorul pentru cativa centi. BTC nu se poate mina cu cpu, robabil ei mineaza monero sau alt coin si transforma in satoshi ca rewards. Dar chiar si asa, scazi durata de viata a procesorului pentru cativa centi si nu se merita!
Am un Laptop vechi pe care nu il mai folosesc, vad cat face luna asta , oricum aduna praf, asa macar are un folos.
 
Am dat si eu start la acest program sa vedem cat produce in cateva zile, pot folosi si laptopul si PC-ul pe acelasi cont?
 
Loading...
Back
Sus