Bot romanesc de trafic exchange

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Oare s-ar merita sa facem un bot de trafic exchange romanesc?
ne unim cativa useri, luam cateva vps sau rulam de pe vps care le avem pana se aduna useri.
Caut eu un script de trafic exchange, cumpar host special pentru el si apoi ne apucam de treaba.
Credeti ca ar avea succes? Stiu ca mai sunt cateva site-uri de gen. Pe Extern sunt foarte multe insa pe romania nu prea si care sunt sunt cam moarte.
 
Cred ca ar fi mai bun un script de traffic exchange manual, mai ales la obtinere referali. Ma gandesc ca la un bot ar fi nevoie de multi useri, in schimb cativa care iti vizioneaza meodele de facut bani si se inscriu ca referali... sau pentru SEO cum e PandaBot, am mai gasit ceva asemanator:
[HIDE-POSTS=50]http://serpify.me/[/HIDE-POSTS]
insa nici asta nu trimite mult trafic. Pe Romania ar fi mai fain, sa iti vina vizite de pe .ro
 
Ceva trebuie sa facem pentru a avea serviciile noastre pe romania. Cred ca problema celor care au incercat pana acum a fost ca au incercat singuri. Pe o nisa atat de populata nu poti reusi singur.
Impreuna daca ne adunam putem face cateva servicii pe romania care sa aduca beneficii la toata lumea.
Voi testa site postat de tine. nu stiam de el.
Multumesc
 
Loading...
Back
Sus