Black Mirror

showb1z

Well-Known Member
Registered
Full Member
salut, ati vazut ultimul film uploadat pe netflix ? blackmirror, este un film pe care-l poti controla, alegand singur scenariul filmului ! Pana acum nu-mi dau seama exact ce se intampla, ca sunt chestii pe care le aleg si la un momendat iti da scena inapoi pe semne ca ai facut o alegere total gresita, dar si daca-l lasi singur sa aleaga filmul ce vrea tot te da inapoi la un momendat !
 
salut, ati vazut ultimul film uploadat pe netflix ? blackmirror, este un film pe care-l poti controla, alegand singur scenariul filmului ! Pana acum nu-mi dau seama exact ce se intampla, ca sunt chestii pe care le aleg si la un momendat iti da scena inapoi pe semne ca ai facut o alegere total gresita, dar si daca-l lasi singur sa aleaga filmul ce vrea tot te da inapoi la un momendat !
What ???
Pe care il poti controla ? Nu am prins ideea ...
 
E mindfuck si interesant si finalul
 
In final am reușit sa-l vad. A fost ok dar nu wow, cel puțin la alegerile care le-am făcut.
Mai jos le aveti pe toate.
 

Atașamente

  • DSC_0003.JPG
    7,9 MB · Vizualizări: 30
  • DSC_0002.JPG
    8,2 MB · Vizualizări: 21
Am ajuns la povestea finala, era un experiment facut de catre stat pe unii indivizi, toata viata lui a fost un experiment, parintii lui, doctorita si restul prietenilor erau defapt agenti angajati, programul se numea PAC(Program and Control) pac-man.
 
SPOILER ALERT!
La mine ca sa se termine a trebuit sa il trimi cu ma-sa cu trenul si sa moara si el.
 
La mine a durat aproape 3 ore. Citeam azi online ca cineva sa uitat peste 20 ore si tot nu știe daca a văzut finalul, plus a zis ca acum e paranoic ca nu știe da a el era in control la film sau altcineva.
Lumea e nebuna.

Si la mine intr-un final la fel am făcut pentru a se termina.
 
Loading...
Back
Sus