Bitpanda - Bitpanda.com - 15 € Bonus

Kogiac

New Member
Registered
Bitpanda este un crypto exchange ce ofera un bonus de 10 Euro pentru cine se inregistreaza, isi verifica identitatea si cumpara crypto de 25 Euro. Pe langa asta mai ofera 5 Euro pentru a face un quiz. (Cei 5 Euro se pot castiga chiar si fara depunere, trebuie doar contul verificat)

"Each friend needs to sign up, be verified, complete a fiat deposit of at least €25 and trade a minimum of €25. Not only will you receive €10 for each successful referral, but your friends also get €10 too. "

Pasi:
  1. Inregistreaza-te folosind acest link.
  2. Verifica-ti identitatea. (Dureaza aproximativ 1 zi verificarea)
  3. Fa un deposit de 25 Euro. (SEPA Transfer este gratuit. Au si Skrill/Neteler, dar sunt comisionate)
  4. Cumpara BTC (exemplu) de cei 25 Euro. Cei 10 Euro se vor acorda instant.
  5. Completeaza quiz-ul de aici si o sa mai primesti inca 5 Euro.
  6. Schimba crypto-ul inapoi in Euro si retrage totul in contul bancar.
Dupa ce am cumparat BTC de 25 EUR (se pierd vreo 0.4 Euro la acest schimb), am primit instant 10 EUR:

5046

Apoi am schimbat BTC inapoi in Euro si am facut retragerea prin Transfer Bancar. (0 Fees)
5047

Am retras pe card doar 34.51 Euro, pentru ca nu aflasem inca de cei 5 Euro de la Quiz.
Quiz-ul se poate face doar dupa verificarea identitatii.
Daca va spune ca nu sunteti verificati desi sunteti, logati-va in alt browser sau stergeti cookies/cache din browser-ul curent.

Sunt 15 intrebari unde trebuie procentaj de 80%. (Adica 12 din 15)
Majoritatea intrebarilor le gasiti in acest pdf.

Am primit 5 Euro sub forma de BEST, pe care ii puteti schimba in alta moneda (XLM, XRP) si o puteti trimite pe Binance/Coinbase. Sau ii puteti retrage direct pe card impreuna cu cei 25 Euro depusi si cei 10 Euro Bonus.
5048


Profit Net: ~14.20 Euro = 69 LEI




Edit:

O a doua retragere de 25 Euro (5 Euro de la Quiz + 20 Euro pentru 2 prieteni invitati)
5052


Pagina Invite Friends:
5051
 

Atașamente

  • 1611734223715.png
    1611734223715.png
    22,3 KB · Vizualizări: 1
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus